tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korunu oldurmek » cınar » gorunum » paraşutcu » cizilmek » eğri yuz » sıcrayış » kostek vurmak » makedonca » carşılı » etmek » acılmak » gozu kor olsun » parcalayış » rus » yuz » ust insan » yol acmak » o » inekci » caresiz » kırağıduşmek veya yağmak » şuphelenme » taharruşetmek » cekoslovak » sinuzoit » telâşa duşmek » er » duğun bayram etmek » secmek » kızılbaşlık » mubarek » sonradan gorme gâvurdan donme » cene yarıştırmak » calgıorağı » gurbete veya gurbet ellere duş » parıltı » uzumcu » duşurulmek » kucuk karyola » kufeci » dumenci » sol ic » karacaylı » makinelerin ağırlığına dayanab » tezahurat » yay » camaşır leğeni » duzen » el cabukluğu »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.