tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etmek » sacılıp dokulmek » fizikci » eline su dokemez » ruşvet almak » havadan sudan konuşmak » la » surmedan » belediye encumeni » peşkeşcekmek » kumuc » comert » ıt it ut ut » baraj yapmak veya kurmak » ozalitci » yeme de yanında yat » canak yalayıcı » komputer » kriz yoneticisi » buzgusuz » asma kopru » eşbasınc » cebirsel formul » işkence etmek veya yapmak » yuz yazısı » acık şehir » duzec » olusu kınalı » culsuz » cokmek » durdurmak » gorumcelik » bektaşî dedesi » yuzey veya cizgi kaide » hic » cıban başvermek » duvesime » icine sinmek veya sinmemek » vekilharclık » cıl » ibliscilik » tura cıkmak » uste cıkmak » tutamaclı » cuda etmek » kelebek ciceği » cayıgormeden pacalarısıvamak » hangi biri » akdeniz mavisi » buzdurmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.