tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onleyici » haraccı » kucultmek » cırpmak » cok karılı » recine kanalı » gockun » verilen liste » cukur » uzerine bir bardak su icmek » hiclik » hulleci » goz bağcılık » değişkene gore hesaplanan sayı » uclu » curukluk » supurtme » ustune » zeytinyağıgibi uste cıkmak » satranc takımı » lâvanta ciceği » korunma gormek » guzelleştirme » klâsor » ceker » cıkmak » ackılatmak » duze inmek » duellocu » omur gecirmek » kucuk oynamak » oncesizlik » davranmak saygıgostermek soz » gommek » her dem taze olmak » yer tutmak veya tutmamak » ceper cekmek » catal sakal » sercin » bildiğinden şaşmamak veya kalm » mis uzumu » şeşuse » sun î teneffus » terennum etmek » ağustos boceği » sırasına getirmek veya sırasın » gok eşleği » sayısınıallah bilir » sancmak » gelecekci »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.