tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calgıcı » fince » ikinci cağ » gomlek » nazınıcekmek » kacınılmaz » yukarı goğe doğru olan yanı » kılıc gagalı » gecinmeye gonlu olmamak » kotu goz » koşutculuk » dumenci » dunyevî » baktıkca alır » kapıacmak » cark » oğrenmek » yulunmek » maslahatguzarlık » gunden gune » buyuculuk » muteveccih » cıkarılış » bakkala bırakma » can alacak nokta veya yer » onem » buğday guvesi » selâm durmak veya selâma durma » tenasul » orospu bohcası » eline duşmek » uye olmak » dost başa duşman ayağa bakar » ultramodern » barışcı » yuzyıl » gun doğmadan neler doğar » az kaldıveya az kalsın » bulgarca » kuru yemişci » iki gonul bir olunca samanlık » ev sahibi mulk sahibi hani bu » ağırlık basmak veya cokmek » gaz olcumu » yuzlemek » tarafından arabacıicin armağan » garpcılık » yureği ağzına gelmek » kolcak » agop un kazıgibi bakmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.