tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozyaşımemesi » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » yezidî » kırcıllanmak » kulluk » tekebbur » gocmenleşmek » huzunlenmek » calkantısız » ayak surumek » başım gozum ustune » barutculuk » sınıfta caktırmak » mutehayyir » yardakcılık » taşattın da kolun mu yoruldu v » kucuk » boşa cıkmak » ickili » catal » kuşgibi cırpınmak » carpma » yapılmışalet » cakısız » ana sayac » koşede bucakta kalmak » goz suzmek » yureği soğumak » ickici » zahmet cekmek » ac ec » iki gonul bir olunca samanlık » icerik » teşrifatcılık » burumcek » ilâclanış » fil yuruyuşu » ceper » değer duşurme » kıblenuma » bıcaklı » ozlenti » fin » sokum » girmesiyle cıkmasıbir olmak » ıt » selâmete cıkmak » dokukluk » amasya nın bardağı biri olmaz » cavşır »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.