tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciskin » it uzumu » norolog » ucmak » artistce » subye » golleme » kutur kutur » aştaşınca kepceye paha olmaz » mulkî idare » aşağıkalır yeri veya yanı yok » ahlâkca » tekme atmak veya tekme vurmak » tutamac » iki eli boğrunde kalmak » alt gecit » hızolcer » boyle başa boyle tıraş » ceneleşme » kolcak » virtuoz » rus salatası » tasa cekmek » amasımamasıyok » kıyıbalıkcılığı » ağzının payınıveya olcusunu ve » sepetci » uc nalla bir ata kaldı » mubalâğalı » gomme » cift atış » ceşnilik » hurriyet » sozu kesmek » korku sacmak » cakmak » dili kılıctan keskin » vaz ıhamil » bugune bugun » ustune varmak » temelluk » kızık » tekerlekcilik » inanclılık » doğen » tunguzca » phlebotomus » civitlenmek » gozetim » odevli »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.