tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
popularite kazanmak » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » duruma gelmek » alavere dalavere yapmak veya c » rontgencilik » nazarıdikkatini cekmek » tutuşmak yanmaya başlamak » ust yapı » olumlu » cıban ağırşağı » celtikli » duğumlu » donem » tuylu » duşuncesiz » tenasup » gencleşmek » sokme » arafatta soyulmuşhacıya donmek » organik kutle » bayram değil seyran değil en » gonlune doğmak » gok evi » cabuklaştırılmak » sabahcıkahvesi » alt ust olmak » yukseltgeme » başa cıkmak » kok mantar » puskurtmek » garnitur » iş ar » ırkcı » karaya cıkarmak » dokumcu » dunden bugune » pestile cevirmek » kosteksiz » hurufîlik » ice donuk » dovizzede » iştahıkapanmak veya kesilmek » mihnet cekmek » desinatorluk » romen » elekten gecirmek » maymuna donmek » olağanustu » kul rengi » ta ki ta uzun soylenir »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.