tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teknokratcılık » beleşci » cozuluş » kavunici ile pembe arasıbir re » kulhanbeyi ağzı » her dem taze olmak » acık fikirli » cıplak » borusu otmek » selâm para kelâm para » acmak » davul calsan işitmez » muvekkil » taayyun » uslûplaştırma » âdet gormek » coplu » gommek » ortaya dokmek » bokunu cıkarmak » kunyesi bozuk » cifte vatandaşlık » yuzluk » mufreze » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » dizini dovmek » mes uliyetli » sonra yalnız balistik kanunlar » gume » mulâyim » meydan dayağına cekmek » sıcan yolu » cift » uzuntu vermek » uzgunluk » onune cıkmak » yaradana kurban olayım » zuppece » unite » bitki asparagus officinalis » gormez » coğul eki » buyulenmek » sunnet ehli » curcur » gumec » dışdunya » sutlu kengel » medine kurdu » gundeme getirmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.