tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cep harclığınıcıkarmak » tabiatustuculuk » boluculuk » acmak » agrandisor » yaka bir tarafta paca bir tar » beyninde şimşekler cakmak » kundeden atmak » kuzu postuna burunmek » bulunan bir sıvı » koklu aile » bolunmek » goze batmak » elcilik etmek veya yapmak » hayvan komuru » cepheden hucuma gecmek » cop » anıtkabir » gokce » melul melul » yerleşim yerinden başka bir ye » yuksekten almak » ic » kuresel gok bilimi » zulâl » goresime » sumuksu zar » altın kupu » carpı » curuk » hanuman » zuğurt tesellisi » uzum guneşi » cıpıcıpı » bolmek » paralel iki yuzeyin sınırladığ » turkuleştirmek » ilâc yapmak veya hazırlamak » ananın orekesi » muhurlenmek » orneklenme » komurlu » muterakim » cıkmak » goz yummamak » mucevher mahfazası » ustalık gerektiren iş sınaat » one duşmek » dongel » dondurmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.