tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirecyeren » senyorluk » bulûğcağı » ırakgorur » catma » kadukluk » gecmek » ilaclanma » suru » ile beraber » ozgurlukcu » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » muhur basmak » gitsin » deniz ordeği » deniz ucağı » kakırdak poğacası » sıvıolcer » supurgeci » kufuru basmak » havale gondermek veya yollamak » hint kestanesi » zahmet etmek zahmete girmek ve » yuz binlik » cifte kavrulmuş » karikaturculuk » gecirtme » kendini dev aynasında gormek » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » sukûnet » eli cabuk » teyemmum » celebi » cuval » sun î » yalova kaymakamı » boyu bosu devrilsin veya devri » hora gecmek » yağma etmek veya edilmek » dile dillere duşmek » kopurmek » gonullu » kafaya cıkmak » oğle vakti » kamanco » puluc » kopcalanmak » koklu » yapmaya yarar » pece »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.