tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gurleşme » gozunu acmak » duk » nara atmak veya basmak » boluşum » muthiş » acısınıcıkarmak » noktalama işareti » siyasetci » allah var veya allah ıvar » mulhem olmak » yuzmek » gozunun onunde olmak » yukseltmek » tartışma yapılan » akıl yurutmek » belirten kural » guneşlik » bir goz ağlarken obur goz gulm » gercekci » civi civiyi soker » kuldur » kemiklerden biri » şupheleniş » orenlik » cirişci canağı » somurmek » gunce » yangın cıkarmak icin kundak ko » gumuşlenmek » nişangec » cozgun » deliye her gun bayram » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » ruzgârlanma » koşe başınıtutmak » almac » suc aleti » etmek » paşmakcı » bacasıtutmez olmak » duzenek » doğal cevrelerini değiştirmele » tesettur mağazası » gomme banyo » şerefe veya şerefinize » cızlamıcekmek veya cızlam etme » calı » korpe » lektor »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.