tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune yok » tepetakla etmek veya devirmek » dunya goruşu » bilinclilik » borcluluk dengesi » carpmak » tunekleme » adam icine karışmak » mubalâğalı » ormek » cerezlik » koşelik » oykucu » İzmir koftesi » modulâsyon » bıcak gibi kesmek » kureme » orselenme » calımsız » aralarınıacmak » pirinc » melul » hint fulu » surup gitmek » gercekcilik » cengel sakızı » kundakcılık » havadan sudan konuşmak » şakaya boğmak dokmek veya bozm » ruzgâr almak » cıkartılmak » beden hareketlerinin tumu » sureksiz unsuz » evlât gibi veya evlâdıgibi » verilen ad » meyve receli » haymana okuzu » el kapısına duşmek » işcatallanmak » şoyle bir » gonul yıkmak » yalancıcıkmak » parcalara ayırmak » acık hava tiyatrosu » doner ayna » gun » kalabalıkca » gozleri acılmak » acılmak » iz duşumlu »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.