tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
brahmanlık » orgutsuz » acıklaştırma » kopek uzumu » kacımsar » gomlek değiştirmek » gosterme hakkı » oylemesine » usturmaca » gunu dolmak » allah gecinden versin » muzelik » tereddutsuz » veya kazanc payıolarak belirli » kopru başı » zumre edebiyatı » donuk » hukukcu » acığa cıkmak » ackıcı » zubde » dalgaya duşmek veya gelmek » almanca » durdurmak » suregelmek » inhibitor » ateşcıkmak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » allah allah » goynumek » capanoğlunun abdest suyu gibi » gucune gitmek » oz indukleme » uc iki » cizgilenmek » sacına sakalına kar yağmak » şişkofte » alt gecit » perdah vurmak veya etmek » coğaltmak » ayaklarına veya ayağına kara s » otuşme » organikci » taşcılık » ozenc » canına duşkun » el cekmek » kâkullu » şolen » durmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.