tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zıvanadan cıkarmak » basıncından yararlanarak kum p » afiyet uzere olmak » orgun eğitim » cil » paraşut kulesi » gozetlenmek » sudan tavuğu » el mi yaman bey mi yaman el ya » fikstur » cekirge kuşu » salca » icim » zıvanadan cıkmak » bicim » cift yıldız » tacikce » bisikletcilik » koşe » koşeyi donmek » icini kurt yemek veya kemirmek » butunlemek » oldurulmek » postaya atmak veya vermek » ihsan etmek veya buyurmak » acıktan acığa » cekirdekci » munadi » gayrimusavî » baklava borek » huve » duztaban » zuppelik » carlık » uscu » gecici » nilufergiller » odun komuru » duşunce » moskof camı » kulağıkirişte olmak » ar damarıcatlamış » makaralarıkoyuvermek zapt edem » notr » harp acmak » tuketmek » balıkcın » orgu » kacamak » goz var izan var »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.