tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deklânşor » kustum otu » genel mudurluk » soz atmak » okun yanlarda gosterilmişağır » oksurtucu » pece » cıngırdak » taşcıl » gumuşcun » boşveya boşta gezmek veya gezi » cakıl kuşu » doygun olma durumu veya gonul » gerilim olcumu » trockici » yolunu beklemek veya gozlemek » bobrek taşı » acıortay » hoşca » kapıdan kovsan bacadan duşer » capula » karakalpakca » oğretilerin genel adı akliye » şifreyi cozmek » yurumek » oz saygı » kefekiye donmek » tumselmek » kirada olmak veya oturmak » guc » duzayak » goğsunu yırtmak » takti i » recete » somurge » genclik » cengel ceneliler » toprak cekmek » ozerk » şupheci » cavlağıcekmek » yan cizgisi » kullanılır » gercekci » istizan etmek veya eylemek » asyalı » uc beyliği » entrika cevirmek » gostermek » disiplin sucu »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.