tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafasına gecirmek » yalın uslûp » carpma kapı » absurt » bocuk domuzuna donmek » subvansiyon » oz beslenme » recineli » muhliye » cer » donem » soz duşurmek » sorguclanmak » cetin » gorevlendirilme » civilenmek » gormuşluk duygusu » bonkor » gunah olmak » yer yer kazıyarak alttaki renk » ne o » dumen cevirmek » daloğle » civanpercemi » cercevelenme » sıcan yolu » acılmak » tonlu unsuz » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » cakıştırma » kakır kakır gulmek » gozeneklilik » ucleme » nufus yoğunluğu » calıkuşu » rolâtivist » malta eriği » avurt satmak veya avurt zavurt » kapsul » mustamel » para cekmek » mahalle bekcisi » sacmalama » cok gormek » uzerinde pas oluşmak » cift dikiş » deve kuşu gibi yuke gelince ku » gecmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » kendini aşağıgormek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.