tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amerikanist » bicki » kulunk » on » işayağa duşmek » vadiye dokulmek » lâkırdıcıkarmak » mutluluk cubuğu » beşeriyetcilik » pestili cıkmak » bey mi yaman el mi yaman » makedonyalı » ıtır ciceği » tarafından arabacıicin armağan » takayyut » cokbilmiş » dodurga » tutuşmak yanmaya başlamak » bayram kocu gibi » luzucî » ortusuz » celek » donme dolap » cavdarmahmuzu » gunduzcu » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » kardeşce » olum kalım » onune gecmek » ağzına duşmek » kıbrıslı » yoluna cıkmak » siparişci » cevirmek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » gectikten sonra yavru olarak d » olum kalım savaşı » eline su dokemez » ceyrek » kabul kabul etme » tup » gozlemek » kosnulluk » noel ağacı » pengo » humor » bağlayıcıunlu » hızlısağanak tez gecer » ve katımadde » vak anuvislik »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.