tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurumek » kurtun » pekiştirmek » turkiye turkcesi » cakır pencelik » cevrelenmiştahta ağırşak » kunguldeme » kulceleşme » paraşutcu » cığır » toplu goruşme » ecişbucuş » ozentisiz » ustunde toplayamayan gafil » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » iltimascı » soğut » iceri girmek » fındıkcı » meddah sanatı meddahın işi » turku soylemek » konclu » el frenini cekmek » ha bugun ha yarın » kursu şeyhi » l » ac karnına » yağlıkcı » ortak mulkiyet » gozden surmeyi calmak veya cek » goz » guz noktası » luzumsuz » hayvan elephas » nalca » yarayan kuru ince yaprak » kudum » gucuk » lupcu » şeyhulislâmlık » sercin » istintac » cıvgın » iğrenclik » cevre bilimi » yonetme » suc duyurusunda bulunmak » cozgun » oğrenilme » ustun zekâlılık »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.