tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz yapı » seyrana cıkmak » koyuvermek » korku sacmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » arkada kalanlar veya arkadakil » nohut oda bakla sofa » gozde » habeş » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » suslemeci » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » burokratik » koy romanı » ası esi » ortuş » camurluk » tanrıaşkına » huner gostermek » tatlısu frengi » verilen tek ve eşit bir varlık » evc » hareket » cekirdecik » gecim kapısı » civit rengi » ruznamce » kocsamak » uc catal » ciftcilik » borclandırma » mukavemet gostermek » allah rızasıicin » virus » dokulmek » anadolulu » komur gibi » anasından emdiği sut burnundan » oho » gule oynaya » luzum gormek veya gormemek » kalpci » koruma unsuzu » kesip veya kestirip atmak » ozleştirme » puskurtme tabancası » ii murat a yolladığıbir haber » kemenceci » yonetim » bahce domatesi »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.