tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kasetcilik » minyaturcu » surutme » rotuşlamak » ruchan » toplum ekonomi din kan veya » globulin » sıl sil sul sul » felâketlerin acılıetkilerini d » fır donmek » dalgıclık » gun » kıcın kıcın » uykusu başına sıcramak » afrikalılık » seruvenci » tesirini gostermek » t t » sulus » ucayak » mutekait » dort dortluk » cuz » copluğu » yerinde su cıkmak » mektupustu » alcak ses » hakkıicin » murekkep balığı » terbiye almak veya gormek » kupe ciceği » bunların taklidi olan madde » katır tepmişe donmek » dunku » doğaustu » dumbelek » eski cağ » oz » oc » guvenilir » iceriye duşmek » gumburdemek » denize duşen yılana sarılır » cağrışımlı » sundurmek » guc birliği » unvanı » fiyat veya değer bicmek » hapır hapır hapır hupur » ordinaryus »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.