tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dol » ateşduştuğu yeri yakar » cık » soylemek » cay servisi » kibarlık duşkunu » gun tutulması » cavmak » tup gecit » bocekler » cekiş » kufelik olmak » in cin top oynamak veya in cin » ic gıcıklamak » yureği ezilmek » takdir etmek veya eylemek » gumleyip gitmek » guceniş » yuksuk kına » tarikatcı » gozden uzak tutmak » benlikcilik » burun bukmek » keci mantarı » chamaeleon » ince eleyip veya eğirip sık do » murettip » ozgunleştirme » gun yağmuru » kundeye gelmek » kurdîlihicazkâr » fırıldak cevirmek veya dondurm » cağırtmac » gensoru onergesi » bugunluk yarınlık » meyan koku » cıkmak » bağlanan sert nesne » zıddına basmak veya bir şey bi » cocuksuluk » celik parca » cevre » verim duşurmek » lâkırdısımıolur » acıktan kazanmak » seramikcilik » cumle âlem » buyultme » fritoz » full time »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.