tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonul indirmek » başına gecirmek » diz ustu cokmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » basit cumle » kebapcılık » usbitken » bulaşıkcı » munasebetsiz » corek » muzminlik » duşuk » tutun rengi » ormek » cimentolamak » gozlerini kacırmak » butun sıra » yat kulubu » kafasından cıkarmak » dunyanın birşey i » cekek » kuru soz » tutmek » yuksek » hem suclu hem guclu » yahudi takvimi » tereddutlu » teşehhut » percem » sukûtî » işine gore » kıvanclanmak » calvinci » birleştirerek bir varlığıyenid » kalvenizm » tutamac » oze » cift cubuk » kancılarya » buhtan etmek » etkin oğretim » işgormek » yuklenme » utuculuk » kotuleştiriş » sozunu geri almak » surtunme » anlamına gelmek veya manaya ge » luzucet » cakıntı »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.