tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iplikcilik » iktisatcılık » mine ciceğigiller » cuvallı » girişimolcer » akıntıcağanozu » başına işcıkmak » gurcu » ustune varmak » cemenlemek » arabistan defnesi » acık » j j » heyecana duşurmek » cenetli » ozel girişim » cattırmak » taraca » takipci » susleniş » teheyyuc » cıplak » kuyruğunu tava sapına cevirmek » avuc dolusu » cıkmak » endazeyi kacırmak » seyran etmek veya eylemek » başıcekmek » kuf bağlamak veya tutmak » yahudice » kustahlaşmak » ustupulemek » meden » akce » pacalık » celişkili » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » guclendirici » koy meydanı » coğaltma » sel gibi akmak » ucurmak » olağanustu » kurutac » paranın ustu » iştirakci » umtırak » catı » duzlemek » duğununde kalburla elekle su t »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.