tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukac » kapkaccılık » bicimdeki bolumler » arbutus uneda » sunnet cocuğu » goz gormeyince gonul katlanır » boyle » duzine » salkım soğut » kacmak » uretken » âdet gormek » emlâkcilik » oyle olsun » bahcelik » cinli » ciğerini sokmek » balıksırtı balık kılcığıbicim » uzengilenme » bromur » ne cıkar » iceri » gecirgenlik » korletmek » elinde bulunduran kimse » eline su dokemez » tutsulenmek » devletcilik » kazakca » gonlunu kaptırmak » selektor » iz duşumsel » gocurme » carpıtmak » baştan kalmışveya kalma » hamam boceği » bicki dikişkursu » hava iyi veya fena esmek » kadastroya gecmek » duşunmek » yaka paca goturmek » kadayıfcı » guzellik mustahzarları » caprazda surmek » başa gecmek » yalova misketi » calık » oğurmek » punc » kurban olayım »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.