tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hangi biri » cile » kucuk dil » gorevden alınmak » başına gecmek » ackılama » pec » uyku basmak veya bastırmak » kabul toreni » albumin işeme » koklu » cozucu » yunanistanlı » allah ın emri » kooperatifcilik » oğutucu diş » ozur dilemek » koleleşmek » veya orulen dikey duzlem » gozunden uyku akmak » anlayış mutealiye transandan » yurutme » bayrakcı » ayrıduşmek » ecişbucuş » hava calmak » urkekce » muteyakkız » mujdeci » sırt cevirmek cevirmemek » fluoresans » şoyle boyle » dudak bukmek » bolme » oğle ezanı » gozu pek » golgeli resim » rucu » kurek kemiği » ozenc » ada » iki hırtı bir pırtı » aklından gecmek » parmağınıyaranın uzerine basma » cala kurek » faturasınıbirine cıkarmak veya » kustere » gok doğan » buyuleyici » en kucuk birliği goze »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.