tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barışcı » gecen taşınabilir değerlerin b » ozenticilik » celişme » goz kırpmamak » tostcu » artcı » goğe merdiven dayamış » tutmek » yakışık almak veya almamak » turan » ucuncu kişi » nobet beklemek veya tutmak » duzleşme » tayf olcumu » kıskac » hacamat etmek veya yapmak » motivasyon » cırak etmek » sutlu ot » kurulu duzen » yoruk » kasetcalar » ilişkilerin butunu iktisat » marksist » vandal » tur ağac cember » odunleme » vurdukca tozumak » dilini veya dillerini yutmak » acıklaştırma » yuzune gulmek » erkân kurku » ulu » sıra savmak veya sırasınısavma » cirozlaşma » gorsel » guveyfeneri » suyundan yararlanılan cukur » kecilik » acmak » yukunu tutmak » duşundurmek » otlakcı » buve » soylemsemek » kumulus » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ceşnilenme » hakaret gormek »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.