tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
traktor » korunmuşolma durumu » bahaî » puruzlenmek » sunnetleme » karamusal veya karamursel sepe » ozlu » cıkıntılarıolan organ » bir soyledi pir soyledi » bulanıkca » soğmek » cimenlik » carşaflatmak » aslan sutu » bir calgı » pufur pufur » gonul borclusu » cokuşmek » ozentici » başkırılır fes icinde kol kır » kor duman » berat gecesi » ayağına duşmek » başmufettiş » vasatî sur at » hucumbot » turku yakmak » eşyanın yapımında kullanılan b » ic lâstik » bir gun evvel » aktuel » gormediğe donmek veya gormemiş » su culluğu » triportor » duzenek » gundelikcilik » aşağıfalan yukarı » nesneler icin guclu zorlayıcı » gucune gitmek » yuzucu » şimdiye kadar veya şimdiye dek » gomlek » feneri nerede sondurdun » ic barış » beli acılmak » geniz unlusu » donumluk » no » tuysuz » merhem »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.