tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kasetcilik » ciftleme » hukûmet kapısı » bir şey icin gerekli en buyuk » catkı » ustune toz kondurmamak » gozunu oymak » derisini yuzmek » ikisi bir kapıya cıkmak » mulâkat yapmak » yuzu gormek » suslendirme » başına belâ olmak veya kesilme » arnavutlaşma » temizlikci kadın » hukmetmek » cırpıntı » geniz unsuzu » bulunduğu yer basamak » eli ermez gucu yetmez » kor olur badem gozlu olur kel » hukumran » sut calmak » sozu kesmek » tertipci » sacı » cenek » sokmek » ic bağlamak » istavroz cıkarmak » nazariyatcı » tezekkur » ele gecirmek » ağatmak veya bırakmak » taşboceği » ic » mitralyoz » tumcemsi » soven » cor cop » turk » cok soylemek » tonsuz unsuz » akıl akıl gel cengele takıl » bucurluk » cay » rehber oğretmen » fucur » ustelemek » icerme »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.