tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değer duşurme » porcus babyrussa » yuk vurmak » rubap » rahatca » havaya pala veya kılıc sallama » guneşlemek » boluk » muşkulâtlı » kufe » gulluk gulistanlık » iki cami arasında kalmışbeynam » kur an » torba cay » yukselme » iceriye atmak almak veya tıkam » babac » tozel » teselli mukâfatı » cozulmek » şeyhulislâm » duzlem » ust guverte » gudumlu » ara konakcı » karagoz » doksan veya kırk seksen kapın » metal parca » yureğine sinmek » durumunda olmak veya bulunmak » mutenavip » adam icine cıkmak » ılı ili ulu ulu » ağzıacık ayran delisi veya bud » ciğil » buddhizm » sutlendirme » ovmac » kabuk bocekleri » ucu » ra » acık » hint kirazı » yan cumle » bocelenmek » tepesinde havan dovmek veya de » onerme » catırtı » ne gune duruyor » doğrunun buyuk eksen ile yaptı »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.