tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucleme » harama uckur cozmek » furumaye » salca » allah herkesin gonlune gore ve » huzunlendirmek » taşınabilir arac » sokağa veya sokaklara duşmek » keci soğudu » carpma » kapıyıacmak » ustun zekâ » tunclaştırmak » caycı » icraatcı » gosterme » kopek » alâminut » konektor » acından olmek » acmak » işbolumu » kor topal » kor ucuş » neon tupu » burume » dağsıcanı » kamışatmak veya koymak » koyuvermek » dost başa duşman ayağa bakar » ustune gul koklamamak » kor tapa » inti » cakmak » eşgudumlu » cenesi kuvvetli » daha bircok şeylerin yapımında » celik parca » kosemenlik » ana kralice » resti gormek » cene yarıştırma » teessur etmek » kor yılan » ackıcı » zerdecal » umur gormek » caprazlaşma » vermek » teessurat »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.