tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhre » koşe » papaza donmek » suruşturmek » gonul hoşluğu » mushaf » lâfımıolur » duşman başına » guzellik enstitusu » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ustune titremek » toplamak işleri icin ayrılan k » koy turkusu » cocuk oyunu » gollenmek » allah selâmet versin » yoreselleşmek » elini kana bulamak veya bulaşt » sercegiller » madenî yun » nitelikleri sonradan yitirmek » percinlemek » izzetuikbal » kuvvetle basmak » kazak » cıkrık » gok kuresi » medreseye duşmek » dumanıustunde » sonuc niteliğinde başka bir bi » gonyelemek » başından aşağıkaynar sular dok » cıkmak » mız miz muz muz » gunluk » teneffus » yuzuş » sureli » barok muzik » başına kan cıkmak » secimlik » guvec » gozetmek » hızla batmak » zumrutlenmek » alcılama » acısal bolge » olu » muşterek » fluorit »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.