tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rahat doşeği » allah ın gazabı » cozunmek » carkına etmek veya okumak » selulozik » goğus germek » derisini yuzmek » cicek » guluk » dirlik duzenlik » ozur » dık dik duk duk tık » dunya kelâmıetmek » celişkisiz » gelip catmak veya gelip dayanm » duğumlu » bir deri bir kemik kalmak » gonul » isli kuf » yoksulluk cekmek » yarıcap » dizlerinin bağıcozulmek » yureği bayılmak » katısoz » nufuzsuz » kullanılırdı » boşluk » elektrikcilik » durbunlu » levanten » yuklu » serdumen » ağzınıacmak » un » olcuşmek » balkanlılık » gulumser » gorunuş » undeşlik » gunote » cunku » camlık » zerresi veya zerre kadar eseri » ciğneniş » gururlanmak » dunden » olumsuz » mes uliyetsizlik » birbirinin gozunu cıkarmak » bahtıacık »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.