tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustu kalsın » yunan » sel seli goturmek » bir cift » makine veya bir kuruluşu plân » ız iz uz uz » caprazlama » eski goz ağrısı » donelmek » yaşakıtmak veya dokmek » stabilizator » secal » ceviriş » kurk » birbirinin gozunu cıkarmak » ziraatcı » akşamustu » karakalpakca » tupluk » ac tavuk kendini arpa ambarınd » orakcılık » gondolcu » kocbaşı » ozensiz » suc duyurusunda bulunmak » cekimli » evirmek cevirmek » mudebbir » gozu kapalı » miş » sungusu duşuk » olduresiye » ne mumkun » dukkâncı » baston gibi veya baston yutmuş » kulce gibi oturmak » hangi taşpekse katıysa başını » revac » komurleştirilmek » bulunan bolum kafa ser » yb » acmazlık » yarışcılık » ureticilik » ac ec » yol acmak » strukturalizm » olum » bonleşme » itiyat etmek veya edinmek »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.