tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzulmek » cakmak » zemberekci » cilekeşlik » deli kızın ceyizi gibi » gecmeli » calıkuşugiller » cağatayca » sepetci » cın tutmak » olum kalım savaşı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » bayram değil seyran değil en » u » techizat » capaklanış » cocuklaştırmak » yurek acısı » doldurulmuşcam seramik veya c » elden ne gelir » kurnemek » gorulmek » hangisinde bulunduklarınıbelir » cepel » gozetlemek » adam sen de veya yalnız adam » buyruklarının İbranî felsefes » cılgın » cobansuzgeci » sal » duşkun » tekellum » no » tecrubeli » gecmek » allah acısınıunutturmasın » boluşme » gereklerine uyacak duruma soka » doşenmek » veya orulen dikey duzlem » dunyalık » bulûğcağı » kumultu » şaşkına donmek » otleğengiller » kepce kuyruk » kusur etmek veya etmemek » selulozik » somurmek » fırıldak ciceği »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.