tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celen » kuvvetle basmak » ad cekmek » yayılmasınıonlemek icin kullan » plâstikcilik » biskuvi » yer cokuntusu » kudum » cubuk makarna » zararına kazanc sağlamak » cevrim » dumduz » koturum » homoseksuellik » elinde bulunduran kimse » banyo kuveti » servisci » taşınabilir arac » hata etmek veya işlemek » ucleme » muntahip » alıp yurumek » kulaclamak » colpalık » ağır ol » dışdunya » muctehit » serguzeşt » onerme » tanzimat » unvanı » gunu gunune uymaz » mucize gostermek » goz kapağı » rahat kıcına batmak » ışınımolcer » komunist » başmakcılık » dereyi gormeden pacalarısıvama » samur kurk » mevlâ » ağzının icine girmek » dağdağustune olur ev ev ustun » orasısenin burasıbenim dolaşm » flut » cekimci » kırlangıc balığı » sureğen » olcerme » borclu olmez benzi sararır »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.