tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarihci » hazırlıksız olmak veya bulunma » uşuntu kopekler mandayıparalar » mutefekkir » futurist » sokmek » dolaba girmek veya gelmek » statuko » keskin zekâ keramete kıc attır » butunleşmek » yurekten » karun » kutur kutur » mumeyyiz » matematikci » it » dunurculuk » otostopcu » kafatascılık » evc » tarafından arabacıicin armağan » tazallum temek » pence vurmak » mulâhazat hanesini acık bırakm » cokbilmişlik » şerefine icmek » antep işi » tarcın » congul » zaman » caprazlama » allah selâmet versin » mes ut etmek » cift » beklenmediği umulmadığıveya c » yalın ayak başıkabak » cekmek » ceşnileme » guneşsiz » kapıcuhadarı » ileri uc oyuncusu » cakal » iz anıyok » leyleğin yuvadan attığıyavru » duşeylik » posasınıcıkarmak » bobur » kume » capkınlaşma » sutanne »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.