tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yazı » armudun iyisini dağda ayılar y » taşattın da kolun mu yoruldu v » utmek » rukû » bufecilik » on bilgi » ofkesiz » kılıclama » soz sozu acmak » mercimek kofte » ad cekilmek » ozezer » gumrukten mal kacırır gibi » oluşturduğu tuzel varlık » ote » ta ki ta uzun soylenir » sokup atmak » yureği yaralı » hukûmet » fizik gucu » huzunlendirme » dokmek » kabına dokmek » tuk » yurutmek » yuz goz » tukurmek » kebapcı » gormemezliğe gelmek » doşemeci » gokyolu » gecerletmek » kâğıt acmak » duğmelenmek » teferrut » golge etmek » denize dokmek » telgraf cekmek » cozmek » ort ki olem » bunun sonucu olarak da doğal ş » ruzgâr » catal kargı » gece gozu kor gozu » orgu » guveyi girmek » yuzeysel » nufus coğrafyası » canak »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.