tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomlekli » australis » kavara cekmek » yukseltmek » resulmal » zerresi veya zerre kadar eseri » kulâh takmak » kunguldemek » vuzera » refakatci » cağrısız » puskuruk » lupculuk » cakmaklık » buro » gureşmayosu » me » ileri uc oyuncusu » yer yer kazıyarak alttaki renk » şohretli » gume gitmek » sublimleştirme » korluk » makam şoforu » dişine gore » vukelâ » taze ot gormuşeşek gibi » geleceği varsa goreceği de var » illustrasyon » duruma gelmek usanmak » allah bin bir bereket versin » yırtmac » nufusunu cıkarmak » ayranıyok icmeye atla veya ta » n » u » ustunden atmak » yuzdurme » eli yuzu duzgun » sakatcı » maraz esenlik karşıtı » ic işleri » satranc » kucuk terim » lâyık gormek » sınıkcı » cayırlaşmak » ferula assa foetida » cizgi » gecici madde »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.