tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cileli » doneleme » sempervirens » gerektirir » tevarus » cıkmak » ha bugun ha yarın » samur kurk » capak » turkluk » operator » carpıtma » cuce » marmara cırasıgibi yakmak veya » haber burosu » uz » supurulmek » mubadil » kakıc » cember » calışma saatleri » cığrış » perde cekmek » gozunu daldan budaktan veya co » munavebe » gokkuzgun » başında beklemek veya durmak » yuksek ses » t cetveli » ucsuz » amac » burgu » ceki » yufka yurekli » gormemiş » iştahıacılmak » durac » borekcilik » kotu » yalın uslûp » heyheyler gecirmek » daruşşifa » cift direkli » muptedi » icimli » gonye » gurultuye gelmek » tukenmişlik » gosteriş » ayaklarınısurumek »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.