tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şuphelenme » zevk icin » kadayıfcı » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » medenî kanun » tarihci » polonez » celişmezlik » turk meşesi » buzguleme » yarıklardan her biri » yakasına asılmak veya yapışmak » soz bir allah bir » itilâfcı » ağaclaşmak » cozuntu » br » kooperatifci » koşelik » tefekkure dalmak » japon sarmaşığı » ister misin » guvenme » uretmek zihnî yetiler oluştur » yeteneği maharet » ceng » isimden tureme fiil » muessir » e mi » cok gormek » vermek » rolculuk » odemek zorunda olduklarıucreti » icine kurt duşmek » fritoz » kurdî » turev » giraffa camelopardalis » paspascılık » ruşvet almak » kos kos » sunguleme » mufritlik » kamışatmak veya koymak » borclanılmak » cengi takımı » dunya malı » gecici » alım satım burosu » isli kuf »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.