tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soğdurmek » ge » olu » taşısıksa suyunu cıkarır » gozlemecilik » gonulden cıkarmak » cumartesi kibarıgibi suslenmek » camurcun » dikiz etmek veya gecmek » hint tavuğu » girmesiyle cıkmasıbir olmak » sebep mazeret » ortak tam bolen » cerceveci » acık hava » gunahkâr » yedirip icmek » bekci kalmak » cok karılı » net ucret » gonul tokluğu » kelâmıkadim » yara bere icinde » ureme » olu salı » urun yelpazesi » allah ziyade etsin » cift ayaklılar » veya durduran parca komutator » duzgulu » ibliscilik etmek » koreltmek » gulme » hotanto » gum gum » huner gostermek » kunduz boceği » it uzumu » teveccuh gostermek » politika ile uğraşan kimse si » başcevirtmek » acık mektup » allah hayırlıetsin » mustaceliyet » yelengec » rukun » nevri donmek » olumsuz tumce » actırma kutuyu soyletme kotuy » kıt alar arası »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.