tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifteli » dırıltıcıkarmak » şoyle bir bakmak veya goz atma » kuvertur » aşcı » cok sağlam dayanıklı sert » sıctıcafer bez getir » acıkta bırakmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » mahalle capkını » zihin acıklığı » zararına kazanc sağlamak » lule lule » tumlenmek » sondurme » olum emri » işe bak » bulunan kimse » pence » echel » burnu havada veya kaf dağında » gonul uğrusu » ikinci dizeleri birinci beyitl » rusum » acık » duvar cekmek » borcluluk » buğelek » suzulmek » koşklu » onune gelen » acık kapıbırakmak » bana dokunmayan veya beni sokm » gonul yıkmak » tehevvur » yuzunden akmak » gozu ısırmak » capa » komurlu » cıkmak » tecessum etmek » marunî » cicek soğanı » formul » başsavcıolma durumu » sabun kopuğu gibi sonmek » konsolitci » beşikci » ruzgârsız » kutuphaneci »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.