tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamyonetcilik » yer ozekcilik » cakmaklık » gururlanmak » başa cıkmak » ultraviyole » yapay dolleme » işitmezliğe getirmek veya işit » ahkâm yurutmek » likor » cekcek » altın suyuna batırılmışolan » alt bolum » sınır cekmek veya cizmek » gufteci » onunu ardınıduşunmemek » yol acmak » curcunaya cevirmek dondurmek » orumcek sarmak » yuz aklığı » gobeği duşmek » umurumum teki ters soyleşiyle » altlıustlu » d » teressup etmek » darasınıduşmek » yunan » cıt yok » donem » dumen suyu » fırcalamak » kul etmek » habeş » tup gaz » gecmişola » ultimatom » cuval gibi » arpasıcok gelmek » kulağına soylemek » yureği dayanmamak » civilemek » turemişisim » cıkmak » kostekleme » kelle kulak yerinde olmak » unlu catışması » guneşcavmak » duşunme yasaları » reva gormek veya gormemek » yuz akıile cıkmak »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.