tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okuyana bırakan oyun muamma » buyuye kapılmak veya tutulmak » dilinin altındaki baklayıcıkar » odemeli » iz duşumsel » celtikli » emek cekmek » gozu bir şeyde veya bir şeyin » ust dudak » yer yarılıp icine girmek veya » odevcil » duz » birey ustu » mezur » sut cekmek » muhurletmek » ucar » can can etmek otmek veya konuş » icme » buyultmek » acıcekmek veya duymak » ihrac » aşağıyukarıyurumek » ciş » subjektif » ar yılıdeğil kâr yılı » teamul hukuku » hicleştirme » patırtıcıkarmak » alaturka bilen alaturka eser » tanrıca » yazık gunah » suzek » el ayak veya el etek cekilmek » badıc » gencleştirmek » mustakar » karşıtı » kalca kemiği » fransızca » boğazına bir yumruk tıkanmak v » husnuteveccuh » muessir olmak » kucuk » cicek aşısı » seslendirmek işi veya bicimi » tuzakcı » deniz cıkmak » secmece » cifteleşmek »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.