tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » yuksek fırın » gozun aydın » butce acığı » parşomen » saclımeşe » guya » gozlemecilik » tutmek » hot demek » teslim bayrağıcekmek » orgucu » toskurtmek » satranc » mulk » kosele taşı » ayırac » dişgecirmek » sarac » kavunici ile pembe arasıbir re » sc » kul sıkılmayınca hızır yetişme » ormek » zırıltıcıkarmak » peşine duşmek veya gitmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » şovalye ruhlu » gozunu acmak » cığır » acı » masturbasyon » sun î tahta » dokulmek » soz gelimi » donemi uc dort gun suren tehli » topuk calmak » celik parca » cağacmak » tat » yureği kararmak » cicek yaprağı » metal veya plâstik arac » h h » mızrap » suvari » duzgusel » nicelikleri ve değerleriyle ay » dunyanın obur veya bir ucu » calım atmak veya yapmak » goğe merdiven dayamış »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.