tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuvaletci » rahatca » menu » somurgeci » ustun » iz ansızlık » kalıpcı » vazife gormek » gelenekci » bir postum var atarım nerede » ayva tuyu » comlekcilik » capasız » bolmeli » akaclatma » takla boceği » tespih cekmek » yaradan tanrı rab mevlâ » cıngırak » toplumcu gercekci » bircoğu » başlangıc » aslanpencesi » polemikcilik » kirecsilemek » tukurukleme » fetiş » ga » hic değilse veya hic olmazsa » orman cayırı » suyu gorunce teyemmum bozulur » amonyum sulfat » hayrette veya hayretler icinde » cıkarma » uzunclu » israfa kacmak » nufus sayımı » tostculuk » populizm » sempervirens » kuyu acmak » dık dik duk duk tık » boya cekmek » felc olmak » sumsuk » imtizac » asker cıkarmak » sosyal guvenlik » suzulmek » iti oldurene surukletirler »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.