tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celek » ic barış » muteessif » cağıldamak » bahcesi » soku otu » kurekcilik » tecrube tahtasına donmek veya » muttehit » diplomasıolan » veya giysinin uzerine konulan » oğrencelik » portakal bahcesi » kamcılanmak » bolşevik » ucuşmak » mustear » catlama » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » goz aşısı » soz gecirmek » borclanmak » cizmeci » dikdortgen » odenti » goğus cerrahisi » cuval » ic mimarî » boceklenme » traktor » gecti bor un pazarı sur eşeği » surmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » denizcakısı » porsume » goreneksizlik » feneri nerede sondurdun » ultimatom » başına corap ormek » duzguncu » pay cıkarmak » yangından veya gumrukten mal k » sut cocuğu » ortaya cıkmak » catkılı » kap » papirusgiller » aramayı korumayımeslek edinen » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » avazıcıktığıkadar »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.