tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuzel » munasebet » yayla ciceği » fıstıkcılık » tohmetli » borc harc » muşevveş » yuz goz olmak » edebiyatcılık » gevrek gevrek gulmek » alcılı » goruşayrılığı » ozgulluk » yuz etmek » baha bicmek » alcı » kreator » cavlanmak » uleştirilme » parmağının ucuyla veya ucunda » mutevali » kemiğine kemiklerine kadar » p p » kazakca » cokculuk » doşemcilik » mufreze » minder curutmek » yukseklerde dolaşmak » cıl » tarikatcılık » doşekli » taşıma veya dokme su ile değir » kokulu cayır otu » sakarozolcer » paldır kuldur » bicimsizlik » gonulluce » mercekten oluşan optik alet » sutleğengiller » gelinfeneri cerasus padus » gun » cırcır » gormek » cıplak gozle bakmak » şupheye duşmek » ormek » okceci » kotu yola duşmek » mutedeyyin »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.