tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koluk » aklınıcelmek » kabul gunu » duşukluk » canımın ici » can başına sıcramak » unlu turemesi » yer » ağac arac eğirmen kirmen » yuz cevirmek » omurler olsun » cıkışlı » cıpır makinesi » hoşgoru » gulme » ruhunda guneşacmak » ork » topluluğu » donmeli » kelin merhemi olsa başına sure » soğuk bufe » cakışmak » deklânşor » ici gecmek » hatırıicin » yuzde yuz » ic merkez » naciz » komunist » bekci » cıkrık » onleyen eğik bolum » marksist » yalanıcıkmak » kaucuk » ağac ebegumeci » cımkırma » zumrudî » cermik » dunden bugune » durtukleme » cırılcıplak » cember makası » yıldırak » catılmışkirişsistemi » yuzu gulmek » buyulemek » utanc » subut bulmak » orospu bohcası »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.