tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulak kepcesi » muzik market » ozeni » yankıuyandırmak veya yapmak » duk » paldır kuldur » mektupcu » gosterişsizlik » gul gibi » gelecekci » kiremitci » cıkagelmek » ayrık kume » kına ciceği » guluşme » celmeleme » bibliyotekci » yatak yapmak veya sermek » başına cıkmak » teşrifatcı » cadır canağı » mac » surtuk » başdumenci » lule taşı » od » facuna » derc » carpılmak » koy koy » yabancısıolmak veya olmamak » ruesa » lupletmek » şişe » kucuk duşmek » istihrac » tatar ağası posta gorevi yapan » teller takmak veya tel takınma » cekap » yabana soylemek » ciselemek » olumu op » transit gecmek » baldırıcıplak » gurcu » var ol » akrobat » duğumlenebilir nesne » dokumcu » tukenmez kalem »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.