tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okuyup uflemek » cemic » mukâleme » ortalık duzelmek » ortunmek » tırt » kacamak » aşağıgormek » cok yanlıveya yonlu » dışdunya » secmesiz yemek » bir yerde kullanılan bir yere » carık » feragat gostermek » ceyrek » tahkimat elemanlarıustune veya » akraba cıkmak » oz odun » yurekten cağırmak » lizoz » carpmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gun dikilmesi » sokuntu » ciğnek » gumuşlenme » cocukla cocuk buyukle buyuk o » on » sutlu ot » yokuşcu » kitaba veya kitabına uydurmak » hiclik » gosterici » mentollu » sobe » rukuş » duşey » zuhrevî » bakla ciceği » balkanlı » kopek sarımsağı » vinc » surgun olmak » orge » gorum » bize de mi lolo » piyango vurmak veya cıkmak » butun butun » purmelâl » goreli »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.