tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmek » urpermek » atın olumu arpadan olsun » dortlemek » lâmbayıacmak » butun » ayıya kaval calmak » cok sesli » gununu beklemek » şerit » sumerolog » luterci » goverti » oportunizm » takla atmak veya kılmak » mustesna » acem » hangi taşpekse katıysa başını » muduriyet » dili varmak veya varmamak » nev i şahsına munhasır » harekete gecirmek » cetince » ahreti veya obur dunyayı boyla » golerme » ak ek » kalkışa gecmek » fabrikator » ki » cek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kâkul » hakkıicin » duzleşme » yer yarılıp icine girmek veya » cengellemek » catık surat » gozunu seveyim » merakına dokunmak veya merakın » gudeksiz » iz ansızca » hispanica » duğuncu » sove » hercumerc » gozden duşmek veya duşurmek » gecerli » suzgu » abdestinden şuphesi olmamak » kışve yaz arasındaki mevsim i »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.