tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kambriyen oncesi » kuncu » klâkson calmak » bocu » teslim bayrağıcekmek » kaduk » gozu ac » pic etmek » aclık cekmek » pestilini cıkarmak » okce » tacsız kral » maslahatguzarlık » boru ciceği » nakliyatcılık » cok yuzlu » caprazlama » studyo » suvari polisi » cuvallamak » sirkuler » sunepe » mutevekkil » buyuk para » paylaşmış benzer odevlerle yu » oksuruk otu » buzmek » hucumbot » koşe başı » acınsama » ucgen prizma » para ile değil sıra ile » edi » uzuntu vermek » surdurum » uc parmaklı » ucretli » dunku cocuk » tekduzeleşme » ne imiş » buklum » halisuddem » şimdiye kadar veya şimdiye dek » guzel guzel » cantada keklik » cıplak » cıkarmak » dokturmek » iktisatcı » efendim nerede ben nerede »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.