tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tuhaf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
insanoğlu ciğsut emmiş » rest cekmek » surur » guveyfeneri » kamburu cıkmak » bezi herkesin arşınına gore ve » ucak alanı » camurdan cekip cıkarmak » felemenk » paraşut » acıklanma » lâhavle cekmek veya okumak » kor şeytandan bulmak » ictenliksizlik » dolapcı » ruşdunu isbat etmek » nitroseluloz » rolâtif » belli bir noktayıaltınıcizerek » bir dokun bin ah işit dinle ka » tulûatcılık » dunyaya gelmek » murver » boksor » uzaktan işitilecek nitelikte s » kendini aşağıgormek » muzakere etmek veya yapmak » gercekleştirilmek » descartes cılık » gozeme » rustik » catal » ağız yer yuz utanır » omur curutmek » yalıngoz » kafa kocanı » dalgıc » icin yaptığıhazırlık calışma » lufer » alcaklaştırma » dolaba girmek veya gelmek » sac » noel » cimentolama » mubaşirlik » uşuntu » carpınmak » cizginmek » hıckırık tutmak » fizik kondusyonu »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.