tdk sözlük TDK Sözlük

 

tuhaf eş anlamlısı

tuhaf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tuhaf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tuhaf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tuhaf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tavuk koftesi » nevri donmek » cer cop » si » la le » yarım pabuclu » yer tutmak veya tutmamak » korkunclaştırmak » ağız acmamak » kemalizm » cabuk parlayan cabuk soner » dinamitci » iştirakci » elcilik » ıstırap » hut » cılgın » ici ezilmek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » dokuntu » pacavra » ciğnenme » gundelikcilik » kulfetsizce » kufur yemek » goze gorunmek » ucmak » dipsiz kile boşambar » unsuzunu gosterir » kişiye ozel » eyere de gelir semere de » yuz goz » puskurtuş » gucuk » yakıacmak » opturmek » iyi soylemek » kumulus » allah manda şifalığıversin » ofkelenme » arapcalaştırmak » mukellef » uzerine bir bardak su icmek » başlıkcı » donuşme » catallı » mudevven » kufecilik » keceleşme » cakı »

tuhaf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tuhaf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tuhaf_eş_anlamlısı nedir ve tuhaf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.