tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
antikomunizm » orgutlendirilme » kıcustu oturmak » caktırılma » kolay işlenebilen yumuşak bir » yer demir gok bakır » yanık ruzgâr » ak don kara don gecitte belli » başa cıkmak » muallâkta olmak veya muallâkta » gozu olmamak » sonuclamak » cokkun » soz duellosu » kulfetsiz » mulhak » suruşturme » arap zamkı » deniz ordeği » gelecek zaman gorunumu » kılıclama » paha bicmek » canavar duduğu » mustacel » inanclılık » ceneleşme » supruntucu » duztaban » konclu » canak » karagoz oynatmak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » malik » ateşbocekleri » ben hancı sen yolcu oldukca » sukûnet » kundeye getirmek » kopca » uğuru acık » ot » mubadil » kapıbir komşu » ormek » alcak kavuşum » rutbeli » siyasetci » coreklenmek » pence vurmak » kuvvetini gosterir » jupon »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.