tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kamyonetci » gosteri » murettiphane » super cimento » endustriyel » duşuk » celişki » besle kargayı oysun gozunu » ozleştirmecilik » nadasa bırakmak veya nadasa ya » avurtlarıcokmek veya avurtları » orneğin » celmelemek » gonlunu serin tutmak » oz su » kıskac » duzec » fume » ammada yaptın ha » cd » odeniş » maz mez » umurumum teki ters soyleşiyle » alt bolum » kopru kurmak » cıkarayazmak » başınıkaşımaya vakti olmamak v » gozlerine uyku girmemek veya g » gozetmen » ar er » renk korluğu » turkcesi » icli » parmak uzumu » yapışık ceneliler » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » sunger gibi » adı » cınlamak » boylemesine » comeltme » nufus » tek hucreli » as yon » kendi kabuğuna cekilmek » zumrudî » hatim surmek » yatak yapmak veya sermek » muftuluk » olağanustu hâl »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.