tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
m2 » guc » yanlarında goturmekle yukumlu » gunun adamı » tuplemek » dokturmek » yıldırımlarıustune cekmek » koscu » kıptîlik » nârına veya nâra yanmak » virgul » cansız duşmek » merkezkac kuvvet » ileri goruş » otesinde berisinde » celmeleyiş » komunizm » gumuşî » on gun » gullu » tumbek » kendini toparlamak veya toplam » kan dokmek » duşman » suyunu cekmek » frenk inciri » suzulmek » cevirmek » insanın adıcıkacağına canıcıks » ozursuz » cığa » acık mektup » penceli » ku » hazırlıklıolmak veya bulunmak » cıbanın başınıkoparmak » doluya koydum almadı boşa koy » parcalara verilen ad » dağsıcanı » nerede hareket orada bereket » ınca ince unca unce » dayak cennetten cıkmıştır » gozleme » gozu kapalıolmak » kabul kabul etme » ceteleye donmek » cizilme » yer ozekcil » cabucacık » kalem komuru »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.