tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inmek » dişeti damak unsuzu » goynumek » koy korucusu » kopek memesi » guluşulmek » fe » yureği serinlemek » me » yuzergezer » doğaclamak » mg » yandan carklı » nitelikleri sonradan yitirmek » hukûmet kapısı » on oluş » kultur sitesi » coccothraustes » saati saatine veya dakikasıdak » kosemen » buyuk para » guducu » cekimci » puskurtucu » muteşekkil » celik comak » somurgeleşmek » bulgurlu kofte » ışık olcumu » hicap duymak veya etmek » cicek bozuğu » uluş » yatak ortusu » kabul kabul etme » akıntıolcer » yapılan fıcıvb » temizlemek » korleşmek » gorelik bağıllık izafet rol » başına belâ olmak veya kesilme » ne gunlere kaldık » tegaful etmek » kargaşa cıkarmak » cotiragiller » sonum » gulgiller » ciğiplik » ruzgârlık » gomulu » mulâhaza yapmak »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.