tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorulme » gun gecmek » sarnıclı » levazım boluğu » gucu gucune yetmek veya yetmem » sın sin sun sun » tahkimat elemanlarıustune veya » cağdışılık » bocelenmek » bisikletci » puritenlik » duru » turanlı » edatlıtumlec » o gun bugundur » ic cep » berat gecesi » yoğurt corbası » tukenmişlik » saydam veya donuk vernik » madalyanın veya madalyonun ter » gocurmek » sonuclamak » genişzaman sıfat fiili » catlak zurna » rolune cıkmak » cocuk oyuncağı » dikec » serbest gureş » piclik » cokturme havuzu » dili donduğu kadar » cepellilik » manikurlu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » alcılama » suruklemek » iki bucukluk » cicek » ustune yatmak » inec » cuk » sunepe » doğrultmac » doğu bloku » sıla ozlemi » otede beride » serguzeşt » tanzimatcı » alnıacık yuzu ak »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.