tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukseltme » ucuklaşmak » yırtmacsız » cirkefleşmek » cifte kavrulmuş » yuz yapmak » munasebette bulunmak » hizmet ici eğitim » ceker » mueddep » derin derin duşunmek » arasında den başka anlamıyl » suruklenmek » işguder » munavebe ile » cin carpmışa donmek » kumultu » hazırlık donemi » birleşikgillerden kok sapları » karşıduşurum » yumuşak yuzluluk » cobantarağı » alnac » acık pazar » itibardan duşmek » gume gitmek » ozel ad » ruya » samanuğrusu » cubuklamak » gonul gezdirmek » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » tefehhum » celişkisiz » cam sakızıgibi » yenidunya » cıta » uckardeş » cağdışı » mecus » ramp ışığına cıkarmak » ucucu » kirecyeren » bağlac obeği » yaşta kalmış kavat pabucu gib » duşunce » gul yağı » kraldan cok kralcıolmak » yenilikci » kufletme »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.