tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gor veya gorursun » operator » allah bin bir bereket versin » ac bırakmak » kursu başkanı » rum » kafadan gayri musellâh » aramak » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » kılıfcı » mutebasbıs » kucuk » ceddine lânet veya yedi ceddin » uc uca » goz dikeği » iz anlı » tuylu dalak otu » luks » kubist » gunluk guneşlik » afişcilik » gonulsuzce » sokmek » hic yoktan » yalvac » secmeli ders » kuru cayır » pence vurmak » capraşmak » cadır catı » duşkırıklığı » muteessif » değişim yonetimi » daha bircok şeylerin yapımında » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » sulûk etmek » cabukca » tapu kutuğu » etme veya etme yahu » analiz » fark gozetmek » gerilim olcumu » nilufer » işitmezliğe getirmek veya işit » mer iyet » keskin zekâ keramete kıc attır » turbulâns » fiske kondurmamak veya dokundu » goruşacısı » turuz otu »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.