tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılmak » lw » ozumsenmek » ırzına gecmek » urkutmek » simultane » yansıtac » borclandırmak » portorluk » gokte ararken yerde bulmak » gobel » amac » cay takımı » ferz cıkarmak » taaddut » kanavice » corbacı » turunu miktarınıgosteren cize » guncek » catal » başmuhendis » bağcubuğu » helen » poğacacılık » cağrışım » carpmak » ovunmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » yon » mes uliyet » balık sutu » ovundurucu » koklu » munkesir » mitralyoz » corlu » sutculuk » hint gureşi » sansurlenme » gul yağcı » bezekci » donmek » duşman kesilmek » yağışduzeni » anlamıverir » dumtek tutmak » semtte oturanların tamamı » paha bicmek » mahallî secim » iltimascı »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.