tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık kalplilik » ozezerlik » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » corba kaşığı » arka cıkmak » ortaya dokmek » dispecci » cubukcu » ağzınıopeyim veya seveyim » gulucuk » yenilir veya yenir yutulur şey » cift halka » ağac » cokrama » uste vurmak » guneşe karşıişemek » medenî kanun » cekel » pluton » bağlama yapan veya satan kimse » gunucu » el sozluğu » torpu » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cok yavaşişyapan cevik olmaya » mubarek » duşunceye dalmak » tutun rengi » kusluk » suzmek » yuzunden okumak » metal tutturmalık fermejup k » unsuz benzeşmesi » herkesin yararlandığı » guya » oyuna cıkmak » ozdeşleştirmek » ornek » nankorluk » duşuncesiz » carpışmak » akıl icin yol veya tarik birdi » tukurmek » duvak duşkunu » duzelti » gosteriş » kulyuc » carptırmak » gesneriana » ucurumlaşmak »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.