tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzum guneşi » korukcu » hafriyatcı » pabuc bırakmamak » dervişce » borcsuz harcsız » muhtedi » hunkâr » karnızil calmak » f f » tecessum » kıskac » muteşebbis » moğolca » senyor » tostculuk » suryanî » hur teşebbus » inşaatcılık » gul ustune gul koklamamak » ipi curuk » taşıolceyim » cekilmek » tumleme » jenerator » catıkaplayıcı » gagavuz » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » otme » cete » ozelliklerine gore bu organlar » buyuk » gecerleme » cirkefce » ledun » cubuk » dikensiz gul olmaz » goknar » dalâlete duşmek » gerekcesiz » kokorecci » cakıllık » cirişli » ilgincleşme » su yuzu gormemiş » sıkıysa » cotanak » ala ele » işcatallanmak » borulce »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.