tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bekâr kalmak veya yaşamak » organizmaların oluşturduğu bir » oğurmek » sel goturmek » miktar ile indirimden sonraki » bitmez tukenmez veya bitip tuk » surgunlerinde kokulu yağbuluna » cınarlı » mine ciceği » tadınıkacırmak » cakmaklık » im » gibi şart niteliğinde olan bir » iyilik gormek » sırplık » batıturkcesi » silindir prizma vb bicimindek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » mutebessim » sacış » yureği ezilmek » dizustu » citilenme » tecavuzkâr » mumarese » surtunme » kepce » boşnakca » gomlekci » gocuk » parcası » duzelti » gecirtilmek » evlâduıyal » kireclenme » cezayir menekşesi » sacak » duşmanlık » durtulme » donumluk » sana taşla vurana sen aşla var » gomgok » sahip cıkmak » gurlemek » huzun cokmek veya icine bir hu » sebep olan fiziksel enerji ha » tutsulemek » inişcıkış » ele gecmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.