tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir madde » oylemesine » dunyayıanlamak » ne olacak » koruk gibi » ucgen piramit » cakmak yapan veya satan kimse » ağızda sakız gibi ciğnemek » arabistan defnesi » ahu gozlu » suspansiyon » cıplaklar kampı » cepellenmek » civi kırmak » kopcalama » carpış » dovmek » oncul » durmek » yazıya dokmek » veche » kırkgecit » orasısenin burasıbenim dolaşm » zukâm » telefon kulubesi » ses seda kesilmek veya kalmama » sondurulmesine yardım eden kim » bildirme cumlesi » golge » ic » câk » gece işi korler işi » bir cekirdek geri kalmamak » sacıkılmak veya sacıatmak » kaleminden cıkmak » ovunc » kaşyapayım derken goz cıkartma » cevabıdikmek veya dayamak yap » serbest gureş » untu » en » ici kan ağlamak » surcturmek » el sozluğu » cayırlatma » sozlendiricilik » goğus tahtası » guc » yuksek » dubeş »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.