tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenek » kor capa » mik » kamcılaşmak » şirretce » ayıgordum yıldıza itibarım ve » gecmek » yukseğe cıkmak » yamalıbohca » yureğinin başısızlamak » kucuk minder » ustlenmek » yarıgocebelik » dort başımamur » alcaklaştırmak » cekme kat » şarkuteri » yuruk at yemini artırır » turkuleştirmek » multefit » ozellikle celik dokum ve alaş » ustune gul koklamamak » yugoslav » uzumculuk » tahammulsuzluk » gunleri sayılıolmak » undeş » sulûk » cizme » muennes » cevre yolu » bicimlerini belirleyen ana oze » paylaşmış benzer odevlerle yu » ustune gitmek » gıcırıbukme » durgunluk cokmek » guguk gibi kalmak veya oturmak » eskimoca » filistinli » cıban başvermek » odenmek » cıtlatmak » başıdonmek » anadolu » cozumcu » hurmetsizlik » catal iğne » calgıorağı » bahaî » kredi acmak »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.