tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyuncağıolan » ogelerin oluşturduğu butun pa » yerine kullanılır » camur ığrıbı » cennete cevirmek » korleştirme » eğimolcer » promonat » bîtap duşmek » taaffun etmek » cevre » kapılarıacık tutmak » oruk » sacıkılmak veya sacıatmak » yere yonelim » onune gecmek » sun î kalp » carliston marka kereste » muzikal » hayata gozlerini yummak veya k » bam teline basmak veya dokunma » cekme » kepceleme » soylemek » ust » kaplan bocekler » gumuşsu » dan den tan ten » piknikci » salcalanma » ruşt » camaşırcılık » goz aşinalığı » ayağına duşmek » sublimleşme » tek adam gosterisi » kampa girmek veya kamp yapmak » ceper » facuna » suc duyurusunda bulunmak » koncerto » catık cehre » gozu kapalı » huzune kapılmak » ofkesini cıkarmak veya almak » butunu hars ekin » guvenceli » flâman » tenasul » yavaşca yavaşca »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.