tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
an anesiz » caydanlık » gozleri kapanmak » cevikleşmek » sacılma » cenesi atmak » corapcılık » muzakerat » nitelikler gosteren madde » makinelerin ağırlığına dayanab » cift direkli » muhurlu » cakmak cakmak » bazıbitkilerin turlu organları » kahrolsun » soylem » muptezel » orta cağ » şerc » in misin cin misin » polonez » pencik » konsensus » yuzune gulmek » bordur » omre bedel » guzelleştirmek » o duvar senin bu duvar benim » boru ciceği » yan gozle veya yan gozle bakma » koy ekmeği » kurutularak ufalanmışhamurdan » duğmelenmek » kuşatma ihata » keyfi bilmek biri » danscı » oteye beriye » berat gecesi » patates puresi » defteri durulmek » doğme » mustenkif » kıptî » alcalma » etci » deyip de gecmek » mutemadiyen » lâzca » kireclenmek » arap tavşanı »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.