tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sozlendirici » burunmek » pala cekmek » fır donmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » muhafaza etmek veya edilmek » postekiyi kurtarmak » muteakiben » temedduh etmek » ali » ureticilik » sungerleşmek » gozunde şimşek cakmak » dunur gezmek » gokkandil » kelle goturmek » catır catır » vucut » olumcul » tutturmek » dorduncu cağ » micel » curcur » koşeli ayrac » kok » kumuc » sonuc almak » gecit » komurcu » sungercilik » cizilme » cırcır » tum » corak » muftuluk » ım » cokturme havuzu » ucak alanı » non stop » kamcı » buryan » tek tuk » elinde var » cakış » denizden veya denizi gecip cay » ana baba gunu » renginde sapıdort koşeli olan » cekirge kuşu » luferci » posteki »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.