tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvensizlik onergesi » corba icmeye cağırmak » cullandırmak » koruklemek » cokuntu hendeği » dokum » gozene » goturu » yuksek atlama » duşmek » satranc » tutma satışıtek elden yonetme » goz dikmek » pabuc bırakmamak » cıkralık » togolu » ne âlemde » uzatmalıcavuş » ocbe » kuspe » tefavut » pacayıkurtarmak » doktor doktor dolaşmak veya ge » ustune ustune gitmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » carliston marka » lâtifce » calkalanma » dokuntulu » sırtınıdayamak veya vermek » yardakcılık » kacırmak » başının altından cıkmak » dongu » canlımuzik » catal » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » bocek gibi » suclu olmak » gozu ısırmak » meslek ici eğitim » alcı » futuvvet » usulsuz » kanıicine akmak » cıvdırma » parca » temize cıkmak » cobandeğneği » mutemerkiz »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.