tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ul » yureği carpmak » uzatılabilir » kadınduğmesi » cok anlamlı » kotu » capraşıklaşma » australis » eri » susleme » fitne fesat cıkarmak » acıkağız » bunların taklidi olan madde » secilmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kışve yaz arasındaki mevsim i » kısmeti acılmak » fenaya cekmek » yaprak dokumu » urku » burundili » cur et etmek » acmak » kulucka donemi » telli balıkcıl » gun » gozlemleme » fırsat kollamak veya gozlemek » cinnet gecirmek » halac » tamir etmek » maslahatguzar » edat tumleci » carşafa girmek » oyuncakcılık » başlangıc noktası » yuzu yazılıkalmak » ak mıkara mıonune duşunce goru » muessese » oksuruk tıksırık » sacıntı » cileden cıkarmak » citlemek » centik » nufuz etmek » aşağıgormek » koleleşmek » capa » bire vermek » v v »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.