tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her biri mesame » hanuman » purtuklenme » carşamba pazarına cevirmek » ozdeşlik » uzumcu » uşenme » doğaclama » sırtından gecinmek » gul » tarhana corbası » camurlaşma » bolumlendirmek » puskurtme » işduşmek » provokator » muteselli » okce cene » bıcaklık » govem eriği » acık deniz » dokumleme » sacaklı » oto parkcılık » malkoc » guclu » tenakuza duşmek » duşunuculuk » eşyukselti » kocan » muheyyic » hu cekmek veya demek » ayakkabıyapan satan kimse pa » kırık dokuk » odun ozu » tek kurekle mehtaba cıkmak » cıvgar » yuz vermemek » istatistikci » batınî » toplumcu gercekci » bulunmak nezretmek » gereksinme duyduğu maddeler du » insanların aynısoydan gelmişol » gormezden gelmek » dokmek » ickili » cimentolanmak » cırcır boceği » nuh »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.