tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
afişci » buyuleyici ozellik » umit etmek » soz tutmak » yuksunmek » musamahakârlık » oldurtme » goz pencere » kac zamandır » cavlan » bankada veya aracısında actırı » etmediğini bırakmamak veya kom » anlamıverir » eli dar veya eli darda olmak » ustune titremek » İcine karışan demir hidroksit » yayla corbası » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » dumeni kırmak » guneşsistemi » cavlı » inhibitor » yaşdonumu » nu » muşir » adetce » doşemek » yuzu secilmemek » ic tutmak veya ic bağlamak » kındırac » ayağına cağırmak » d » emlâkcilik » alt yanıcıkmaz sokak » icmece » julus terrestris » bir tarafa bırakmak veya koyma » guceniklik » turkî » allah manda şifalığıversin » adetimurettep » yukseğe cıkmak » acık hava sineması » sulfurleme » murtekip » portlemek » bolucu » kosele » dili cozulmek » calkalamak »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.