tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için semt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkayış » kireclenme » kargaşa cıkarmak » w » net ucret » teressup etmek » muzikci » tuzakcı » panslavizm » ufuruk » flâman atı » abliyi kacırmak veya bırakmak » sanat enstitusu » cığrış » kibar duşkunu » dovuşkenlik » acınsama » cukurlanma » yarayan celik disk » cop kebabı » pic olmak » muteveffa » kapalıtribun » kotuleniş » catal civi » direncsiz » cekim » eski camlar bardak oldu » defter acmak » cezayir menekşesi » sarnıc vagonu » okuz gibi » teneffus etmek » gibi işler icin beslenen memel » dalga gecmek » elcilik etmek veya yapmak » dukluk » atom cağı » anlamında ikileme oluşturur » cala paca » goynume » sansurlenme » kucuk dağlarıben yarattım deme » zararlıcıkmak » yonerge direktif » diri ortu » darasınıduşmek » lokma dokmek » cekme » yuzunu şeytan gorsun »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.