tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iskorcina » trampet calmak » ickicilik » karbon donemi » hareket » ucurma » zuht » tapıncakcılık putperestlik » calışmak » suzuntu » akıl var yakın var veya akıl » acan asklımantar » kur an veya ekmek carpsın » uzerinde » aşırıuc » kazıma » dort ayak » individualizm » nacizane » dolapcı » duzeltici jimnastik » sen sağ ben selâmet » cop torbası » siz » allah seni inandırsın » golge » işten gucten kalmak » musaade etmek veya buyurmak » kelle goturmek » kerpicleşme » dunur duşmek » tadıgitmek veya kacmak » cıkmak » yuğruk » koşe minderi » guvec » yıkık dokuk » para cıkarmak » aclıktan gozu veya gozleri kar » gobek » torbada veya cantada keklik » unik » purceksiz » cuhelâ » ne bicim » ustu savurmak » zuluf » parcalarıkaynaştırma işi veya » celtikcilik » kackın »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.