tdk sözlük TDK Sözlük

 

semt eş anlamlısı

semt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • semt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz semt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük semt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » on kol kemiği » ustume iyilik sağlık ustune u » cark cevirmek » utmek » sungusu depreşmesin » er » goğsunu yırtmak » ledun » tespihci » bektaşî uzumu » surtuk » ortmek » kirecci » motamot ceviri » cokmek » buyuk lâf etmek » anahtar yapan satan veya onar » cımkırmak » lâcka » kecelenmek » ismi cıkmak » gun gune uymaz » cekmek » kocsamak » koyu duruma getirmek » kurutac » catlama » yuzunden okumak » cevrinti » mechul » soylem » colleşmek » oto parkcılık » yataklık yapmak veya etmek » başına corap ormek » parcalarıkaynaştırma işi veya » ozenme » fizikci » citlemek » takla bocekleri » halk muziği » duzine » korun istediği bir goz allah » ileri gecmek » nufuzlu » cokuş » ejektor » cabuk kolay heyecanlanan kims » bulunmak nezretmek »

semt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve semt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. semt_eş_anlamlısı nedir ve semt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.