tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eski goz ağrısı » kerpic gibi » eti ne budu ne » ortakcılık » ickici » plâckacı » defteri durulmek » ırakgorur » gururlanmak » bukulmek » kulupcu » gumbur gumbur » orfî » tura cıkmak » bicimini alır hidrojenle oksi » kafasıdonmek » umera » surunmek » suspansiyon » sandıktan cıkmak » pusur » kıpık gozlu » gecmek » bicki dikişyurdu » camurlaşmak » kona goce » cit » kaptan koprusu » gumrukculuk » gunduz » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » alafranga muzik » cokeltmek » gonlu kırılmak » kosnulmek » vekilharc » fuzeatar » gonul yıkmak » yedekci » supruntu » etmediğini bırakmamak veya kom » tilki uzumu » ic asalak » yukseklik » kuvoz » dokulmek » duğumlemek » butan » gunlu » kalbine gore »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.