tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fak fuk fonu » cıyan » doner sermaye » yemeden icmeden » ruzgârlık » yağmur olsa kimsenin tarlasına » soven » kutikul » alcalma » kirecsizleştirmek » guvenlik gorevlisi » puruzsuz » kostek » canak uzengi » banliyo treni » granulit » malın gozu » guclu kuvvetli » camur banyosu » guney noktası » yukumlu belli nitelikleri ve » goğus darlığı » elle tutulacak tarafıyanı kalm » diskci » gume » tunc bilekli » şeyhulislâm kapısı » ruşeym » kume » faktor » uctu uctu » parca parca » ic acmak » konakcı » yuruk semaî » edebiyatcı » penceletme » goruşmek » hışırıcıkmak » ortak yonetim » senyor » arayıacmak » selâmunaleykum kor kadı » adamakla mal tukenmez » olu » otostopculuk » sozleşmeli » sucunu bağışlamak veya birinin » enfusî » acan asklımantar »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.