tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cervişli » dovuş » başcavuş astsubay başcavuş » tiriti cıkmak » su gibi aziz ol » kasetcilik » urkutmek » el ense cekmek veya etmek » orta cağfelsefesi » yureği sıkılmak » hint bademi » soz sırası » oksuzler anası oksuzler babas » kulhanbeylik » mes ut » coğu gitti azıkaldı » bire vermek » cozulum » gluten tutkalı » gecinme endeksi » gonul tokluğu » kos dinlemek » kutleşmek » gunaşırı » sedefci » turlu » aramak taramak veya arayıp tar » icki » allah rızasıicin » sulfitleme » su » ceyreklenmek » hazır corba » munkesir » bicimde anlatılması edebikelâ » buhtan etmek » cıkrıklı » odullendirmek » cap » nabzına gore şerbet vermek » nesneler icin guclu zorlayıcı » eşyukselti eğrisi » kapanice » ici kalkmak veya kabarmak » cekme » gozu doymak » aslî duşunce » kul ufak olmak » donuşlu zamir » agrostemmagithago »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.