tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturmek » dokumlu » ana bir baba ayrı » guvenlik vanası » babamın veya ustamın adıhıdır » pomakca » orek » mahmur ciceği » kullanılan cihaz » cozunme » ozlemini cekmek » coğu » ustune olmamak » başaktorluk » muderris » toprakcıl » bıcak gibi saplanmak » doşeyiş » hazırlıklıolmak veya bulunmak » urfa cıbanı » tes it » gorunuş » gonder » deli posteki sayar gibi » gul suyu » deş teş » armatorluk » kor ağac » eti » ağzınıbıcak acmamak » protokolcu » nasır bağlamak veya tutmak » uzatılabilir » ozumseme » kibar duşkunu » tecrubesi olmak » ahlâkcılık » maddenin icinden yavaşyavaşgec » etut » cekilmek » burumek » cıkışlı » guneşacmak » koluk » kaca kac » kâğıtcılık » yan pala zeydun » arma ucurmak veya arma budatma » orgutlendirilmek » gozleri fıldır fıldır etmek »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.