tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuvaşca » paraguaylı » sacıntı » cadır kurmak » kore » puskurtmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » surtmek » at » allaha ısmarladık » duşkunleşmek » ikili kok » antep fıstığıgiller » koşe yazarlığı » alın damarıcatlamak » oğrenmek » acık secik » doş » pırpıtcı » eflâke ser cekmek » kustere » catal ağız » tekerrur » cobandeğneği » sm » bir bicimine getirmek » allah seni inandırsın » buyuk elcilik » oğrenimli » muneccim » muzikci » penceleme » ceper » kirli cıkı » tek erkcilik » tervic etmek » canına tukurduğumun veya ufurd » cıkmak » beyazın adı esmerin tadı » ozel » rumlaşma » bocelenmek » fırtına kopmak veya patlamak » deniz veya hava savaşınıyonetm » aku » cıkarma gemisi » sutlu kengel » kok sokmek » arnavutlaştırmak » cuhcuh »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.