tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurume » mutekabil » sermurettip » uzun parca » zumrudî » biyokatalizor » duğuncubaşı » cakal » ad govdesi » kandil ciceği » cizmek » duşuncel » kahkaha ciceği » el acmak » doşem » gozu ısırmak » kaplumbağa yuruyuşu » ciğ » bunların taklidi olan madde » cizge » akımolcer » ustune yuklenmek » tanzimatcı » cifte standart » el mi yaman bey mi yaman el ya » alcak » oğle tatili » ziyafeti cekmek » verilen ad » cark » kulliyet » kollarınıacmak » kucuk oynamak » ceribaşılık » surata bak sunguye davran » soylemek » guğum » temize cekmek » dort duvar arasında kalmak » sulfurleme » otcu » ciğrenkci » cekirge » gun ortası » pilot bolge » catışmak » yuzup yuzup kuyruna gelmek » kucumsemek » olum emri » ecel geldi cihana başağrısıba »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.