tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fıstığıda denilen bir ağac pis » ala yuntlu » cicek » cekiliş » belirli muayyen » elma da alma da demesini bili » can ciceği » capmak » gorunurlerde » surekli olarak gidip gelmek » rovanşıalmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » skandinav » hukmunde olmak » uzak gocuşme » tor » nufus sayımı » boynu bukuk » borclandırma » munhasır » ayrıduşmek » adıveya ismi gibi bilmek » orospu cocuğu » paylaşmış benzer odevlerle yu » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » rontgenci » icki » munafık » kokturkce » inşaat civisi » turum » nasrettin hoca nın turbesi gib » yolu acık » guclu » sinemacı sinemanın ceşitli ko » kokteştumlec » turk aksağı » on soz » gumuşlenmek » muşkulleşme » suzgu » koku » yaşam bicimi » hapishane kackını » carpıkca » guneşhayvancıkları » acıklık » cıkarmak » uzengilenmek » odev bilmek veya saymak »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.