tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağgorusuz » erkekcil » renk vermek veya rengini belli » cıban » tırtıkcılık » mış miş muş muş » hazırlıksız olmak veya bulunma » gommek » mutculuk » kulunc kırmak » tepeli kostebek » tefessuh etmek » hindoloji » pacavralaşma » urkutmek » baldırıcıplak » kancılarlık » cokmek » turbedar » duzlem kure » basıolcer » dervişce » guluncluk » belirtilen bolum » ustune yatmak » beni sokmayan yılan bin yıl ya » dalgıc kuşugiller » boğurtlenlik » yıkmak amacıyla cekmek » cinli » can derdine duşmek » kotu haber tez duyulur » kilit kurek olmak » ağır ol » tuplu » bilinc dışı » şişe cekmek veya vurmak » ve dengeyi sağlayan organ » maddelerden oluşan varlığın he » amac » teslimiyetci » serbest gureş » yureği ezilmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » oneride bulunmak » kuru kofte » bolunmezlik » aşağıyukarıyurumek » sacma » kuculmek »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.