tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suvari » karşılıklıbirbirini dovmek » kuplu » orfî idare » curuk veya curuğe cıkmak » korpelik » ciritci » gun doğmak » catışmak » kucuk şalgam » kosnu » sıkıduzen » yuzlemek » malzeme » sırtınıdayamak veya vermek » kundak sokmak veya koymak » cavşır » kalorifer doşeyen veya onaran » kızık » aykırıduşmek » cekinmek » allah bilir » ganalı » doşeme » meydancı avlu bahce gibi yerl » İlk cağ » cıkma » işkence etmek veya yapmak » yedi kat yerin dibine gecmek » uckurluk » tutturmek » altın anahtar her kapıyıacar » cağrı » kışdonencesi » aştaşınca kepceye paha olmaz » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » acık kapamak » saatcilik » cileli » hancerleme » konduktor » goze » cığa » buyukken daha kucuk duruma get » karşılaşmalarda sayıları uyar » tenevvu » uckun » cifte kavrulmuş » kirada olmak veya oturmak » ictimaiyatcı »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.