tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seci » bicimlerini belirleyen ana oze » adam icine cıkmak » bocekler » vucuda getirmek » uzerine uzerine gitmek » ne dese beğenirsin » guneşbanyosu » harama uckur cozmek » cirkin kacmak » scorpio » carşamba » sulhcu » icerikli » turkuculuk » veya giysinin uzerine konulan » gore » etmek » keci inadı » surveyan » elden gel » malûlluk » bonce » ustune yurumek » uye aidatı » kuflendirme » meşale cekmek » darulbedayi » hurufîlik » donuşturulmek » yalova kaymakamı » oğurmek » parca » muvafık bulmamak » ardıl goruntu » ayrac » studyo » İsa yıkusturdu muhammed i mem » oyle » acıklamalı » kalem cekmek » sempervirens » koksuz » tam bolen » kamcı » koleci » muteverrim » hanımgobeği » h h » menengic »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.