tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek » edilen sıvımadde » altından girip ustunden cıkmak » stabilizator » sakatatcılık » mueddep » hayvan derisi » cuceleşmek » banka cuzdanı » pec » gecinmek » ihrac etmek » imalâtcılık » goz bağcılık » leffuneşir » kopcalanma » yureği carpmak » sinir torpusu » aluminyum taşı » azerbaycanlı » oyuncakcılık » beli bukuk » tefekkure dalmak » namazında niyazında olmak » su goturur yeri olmamak » gec » suzmek » yazlıkcı » dostluk okkayla alışverişdirh » ozgun » sapcık » bolumlenme » tartışma goturmemek » olağanustu » yer cekimi » sozsuz » şerbetci » yuzer top » ceza cekmek » boynunu bukmek » tribun » doğaclama » okleme » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » am em » boykotcu » gozu bağlıolmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » borcsuz harcsız » aclık »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.