tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ti » cevrinmek » kamışkalemleri acmak icin kull » pence » camaşır suyu » kerpicci » gibi birtakım makinelerin işle » odenmek » catal kargı » kılıc kuşanmak veya takmak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » kokune kibrit suyu » gerceklik » karanlığa gomulmek » nuvaziş » supurge » cadırcı » ana kok » derleyip toplamak veya toparla » yedek veya yedekte cekmek » hamdusena » ictenliksiz » mundemic » nufus cuzdanı » canıağzına veya boğazına gelme » duz » dipciklenme » yoksulluk cekmek » gucsunme » tureme » iceride olmak » musellim » metal parca » olculmek » gozun aydın » feleğe kusmek » muşahede » kacık oz » pencelemek » kok » kokleştirme » zr » dağa cıkmak » erkeklik sende kalsın » abacıkebeci ara yerde sen nec » carpım tablosu » kotu » b b » pece » merdumgiriz »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.