tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokmek » ceyrek » koltukcu » geldiklerini belirtmek » copcatan » despotca » eser rolyef » uzatılabilir » cilek receli » hata etmek veya işlemek » selulozik » fırca gibi » gureşilmek » metre kup » cıkmak » mulhak » arışların arasından gecirmeye » gunu gunune » insan icine cıkmak » akla ekle » comezlik » cangırdamak » oğutmek » turemek » dur » tahta goğus » mulâyim » sakalıele vermek veya sakalıka » turedi » sonuc » zulfaruz » dar kacmak » ihtiyac duymak » azrail in elinden kurtulmak » kosemenlik etmek » yangına korukle gitmek » cek arabanıveya yalnız cek » kıyıda koşede kalmak » humor » kapkaccı belli etmeden para v » capkınca » komşuda pişer bize de duşer » imanıyok kısa soyleyişle » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » kirişci » petrolcu » cokuk » obekleşmek » aralarınıacmak »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.