tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bal alacak ciceği bilmek veya » caresiz » lık lik luk luk » gırtlak unsuzu » cıkıştırma » kaclık » bibliyotekci » cağırıcı » ilce » uzerinde durmak » sureyazar » erkecsakalı » ozleşme » kulliyetli » başağac » camlık » luk » mechul » eşcekim » ders gormek » catladın mı » cetele cekmek veya tutmak » muvezzi » allah dağına gore kar verir » tık » gobeklenmek » koprulenmek » zemberekci » gonlu yaralı » lâgun » kemalpaşa tatlısı » muhafazakâr » ictenlikli » oruc » yureksizlik » rolu olmak » istencli » sitteisevir kapıyıcevirir » bilinclendirme » godeş » zuhal » kor kostebek » ic oğlanı » aradan cıkarmak » gunduz » burunmek » soz goturmek » te » lâtin » dortleme »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.