tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozundurmek » mevsimi » teferruc » coreklenmek » cullamak » mulâyim » lokleme » uranus » boşkume » yardımcı yardım eden veya ger » cınlamalı » yanına bırakmamak veya komamak » mustemlekeci » sungusu duşuk » elini sallasa ellisi başınısal » hıncahınc » aramca » guducu » bitkisel veya hayvansal madde » fin » cağıra cağıra » mahrut » mulhem olmak » olarak yurutulduğu siyasî duze » dehşete duşurmek » plâstikten arac » yuzeysel » celtik » iki buklum » aspirator » inmek » mez » cinnet gecirmek » dedektor » sora sora bağdad veya kâbe bul » acık bolge » donuşme » cul » gozleme » nerede nerede » gorevli kişiler » ustunleşmek » kabakcı » cepellenme » cevirmen » cıkıntısız » vietnamlı » gonul kocamamak » secici » uzun arac »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.