tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift surmek » yan yuzergiller » motamot ceviri » kor kandil » formdan duşmek » muzevir » olcusuz » hangi biri » doşek » nukul etmek » a ya getirmek » gozluklu » sacmalamak » başyonetmen » duygusal duşunme » butce » nukleer » gozlerini acmak » trafikci » testere caprazı » butunletmek » anlamaya yarayan sınama » barışcıl » birinci gelmek veya cıkmak » gayrimusmir » cekimli fiil » akce » dekoratorluk » yonetici » cicek olmak » kuru kofte » olme eşeğim olme yaza yonca b » inmek » guc gelmek » hukum » goreli » ozdek » mizahcılık » kacırmak » catıpenceresi » ucak » cebinden cıkarmak » mulhem olmak » yelec » kırlangıc » yağlımuşteri » muteessir olmak » oksuruk » onde gelmek » kacırmak »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.