tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
portenin başına konulan işaret » beyin gocu » koklu » alâkayıveya alâkasını kesmek » cırnık » cirişgibi » urkekleşmek » ozel » bicimini alır hidrojenle oksi » toskurmek » orgutcu » mes uliyetli » boke » icirilmek » cunha » amac » kos kos » ayağıyuruten baştır » cadırcı » dunya kelâmı » lâtin yelkeni » acıortay » kafayıuşutmek » goynuk » kuculme » uzerine almak » cokukluk » icini parcalamak veya parca pa » sozunu geri almak » usulsuz » rb » duzgunlu » imanıyok kısa soyleyişle » ulkudaş » suyum » kulce » buzuk » liyakat gostermek » gozde » cubbe » soz gelişi » on » tıkaclanmak » gonulluce » kulâhınıhavaya atmak » yargıcevresi » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bulbul kesilmek » ve dengeyi sağlayan organ » posteki »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.