tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesinin zıt anlamı

olgun kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hummasıolan » hint kestanesi » baştan kara gitmek veya etmek » pohpohcu » tarafından arabacıicin armağan » cile cıkarmak veya doldurmak » başıustunde yeri olmak » dovme yapmak » carşaflık » cervişli » yukunu almak » kacırmak » ılı ili ulu ulu » goz » turbulâns » servis otobusu » ortuşmek » kuşsutu » dokumlu » figuratif sanat » etiketci » eğitim arac ve gereclerinden d » ucan top » oğrenci » seckincilik » husran » tertibe duşurulmek » duşeş » duzen » parcalıbohca gibi » ac bırakmak » hem kacar hem davul calar » dara duşmek » vazgecme » patlayıcıunsuz » ondulesiz » bahcıvan » yuzyıllık » hallac pamuğu gibi atmak » suratıkasap sungeriyle silinmi » inti » yaprak boceği » kılukal » kukremek » goynuk » er gec » garaz veya garez bağlamak » uşumek » şohret » birbiri icin yaratılmışolmak »

olgun_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve olgun_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.