tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
noel ağacı » gobeği sokakta kesilmiş » turlu şeylerden yaptıklarıve t » habbesi kalmadıveya habbesi yo » gostermelik » gecim » kucuk harf » ce » yayla cayırı » silip supurmek » cıplak gozle bakmak » guneşlemek » bugune bugun » cizginmek » teşekkul teşkilât » felc olmak » karşıgoruş » cıplaklaştırmak » muhurlenmek » dublor » ozdekcilik » cevik » ziyafet cekmek veya vermek » namaz ortusu » verilen ad » sap yiyip saman sıcmak » ettirgen catı » bolme » okka cekmek » kumulâtif » yuz aklığı » adıbatasıveya adıbatasıca » kıpık gozlu » cifte » gozunden uyku akmak » işlerine bakmakla yukumlu kims » derecedeki yol yan yol » vaz ıhamil » deniz ussu » itilâfcılık » aracılığıyla duymak değmek e » acıklaştırma » akcıllanma » ulûhiyet » koprucu » iz » uzmek » tostculuk » iltimas etmek veya gecmek » doşetilme »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.