tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıyan gozlu » cuceleşmek » celebi » nuzul inmek veya gelmek » goruntu » ık ik uk uk » cemberleme » surutme » cavuş » gunah benden gitti veya gitsin » benden gunah gitti » cehre » kulfet » huzunlenmek » gosterilen » carşı » cabuklaşmak » soz yarışı » nazarıdikkatini cekmek » goz pınarı » vahdetivucut » gec » kunde » caktırılma » cakmak yapan veya satan kimse » adamın alacasıicinde hayvanın » anca beraber kanca beraber » allah aratmasın » supurtme » lâf cıkmak » sansurlenmek » munfail » guvence vermek » hızır gibi yetişmek » guzel guzel » tecennun » tabiatustu » yuzdurmek » bukmek » ırgat pazarına dondurmek » arkasıveya sırtı yere gelmemek » aklına duşmek » mumeyyizlik » takaddum » sabahcı » e kuvvet » sozunu tutmak » boksor » mudurluk » musekkin »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.