tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duo » secim yapmak » nukte yapmak » sarıciğdem » bocekcil » ac gozlu » gureştirme » sutsuz » kraldan cok kralcıolmak » keyfi kacmak » kokleştirmek » odenen prim karşılığında bu iş » ictihat » ardışık goruntu » pencere acmak » cicek acmak veya vermek » major » cağırtmac » el openlerin cok olsun » erkec » icilme » oturme » gunduz kulâhlı gece silâhlı » curuk tahtaya basmak » gocmenleşme » tegaful » henuz » kor olasıveya kor olasıca ols » yuruyuş » zevkinde olmak veya zevkine ba » sirkuler » cap » sırtına gecirmek » mirac kandili » cam goz » cezbeye tutulmak veya kapılmak » şanından olmak veya şanına yak » yurutulmek » şofor okulu » corbada tuzu veya maydanozu bu » bukunme » muze » dalgıc » capraşık » ulkusel » kan ter icinde kalmak » pt » acıklar livasıolmak » zibelilina » surgune gondermek »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.