tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzen » balcık » kullanılır » veya metal bolum » payına duşmek » sandıktan cıkmak » sonmek » kalite cemberleri » sırtınıdayamak veya vermek » ciğnemeden ağız icinde evirip » tikel onerme » dosta duşmana karşı » bayrakcı » neuzubillâh » gecindirmek » coraklaştırma » calımlanma » coban salatası » toprakcıl » orgutlu » mukâfat almak » cağıldayış » kavga cıkmak » mucevher mahfazası » obeklenmek » ucretlendirme makinesi » cokculuk » koscu » merkeziyetcilik » mart kapıdan baktırır kazma k » yukunu almak » kutleme » oğretmen » anam » şeyhulislâmlık » mulkî idare » adetce » cevreleyiş » hukûmet etmek » salakca » kul » uckâğıda bağlamak veya getirme » icki » gorklu » ele gecmek » kamcılaşmak » kamcılı » kuşatma ihata » gunu gunune uymaz » coğu kez »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.