tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
citili » ihramdan cıkmak » temizlikci kadın » olum » amerikanist » tur » deney tupu » dalıp cıkmak » guveyi olmadık ama kapıdışınd » gobekli » gozu pek » e » secme suresi » takipci » teşekkul » okuzdili » parcalarıkaynaştırma işi veya » buyuğu meleagris gallopavo » tapıncakcılık » gobelek » muessese » gozlemcilik » calımlı » guzelavrat otu » bon » başıdonmek » prelut » bol paca » oksitler veren madde maden » peygamber ciceği » murt » caycılık » mutevakkıf » turetici » yuz binlerce » hint pamuğu » arkasınıbirine vermek » geri cekilmek » rolâtivist » celişme » sunger » cengi » duzenleşim » olduresiye » hunkârbeğendi » mumeyyizlik » el opmek » uslûpsuzluk » deniz ucağı » cusse »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.