tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hafıza dağarcık » gulutcu » ortaya cıkmak » coksamak » cevirici » husran » yuzeysel » celikleştirme » işten gucten kalmak » gecinmek » ornek » odullendirme » denk duşmek » ormek » torelsiz » ında inde değil » gonul bağı » yavaşca » cıra dibine ışık vermek » on » lehceci » dereyi gormeden pacalarısıvama » yer camı » akıl erdirememek veya ermemek » mızrap » tozel » mutehassis etmek » civit otu » mehter muziği » sevincli » fennini almak veya kapmak » catıyıalmak » mustehcenlik » ağzınıacacağına gozunu ac » şerefe veya şerefinize » esperanto » yureği carpmak » tufek atmak » vukelâ » hakkıgecmek » deli gullâbicisi » oğrenmek » genişletmeyi amaclayan yetkin » redaktorluk » mutebessim » kenarlık » posasınıcıkarmak » gomme » sarıgoz » kullanılır »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.