tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dona cekmek » dovulmek » alcaklaşmak » deveci ile goruşen kapısınıyuk » mucadele » cıkartılmak » i hâli » genclik » orgut kurmak » begdili » cekilme » ciğerinin icini bilmek » acmak » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » hancerleme » gudek » duzenlilik » allah selâmet versin » ucan kale » kompresor » gumlemek » copcatan » puskurme » elini eteğini cekmek veya kesm » ezrail » babasına cekmek » gonenme » kamburunu cıkarmak » yetişen bir ağaccık corylus av » govde » super lise » şeylerden her biri tabaka » olu sezon » hoşca kal veya kalın » komşuluk etmek veya yapmak » goğus sesi » gobek » gecmek » tanzanyalı » koltukcu » cemen » goz evi » saygıgostermek » kudum » goruşme » sozsuz oyun » tartışma goturmemek » fritoz » gomme » ozne »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.