tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonetim kurulu » kontrbascı » kececi » eti ne budu ne » guzel sanatlar » gonendirilme » yon » percinleniş » cobanpuskulu » denize cıkmak » ac ec » uskure » camurluk » er » kalıpcı » kelle goturmek » şartlıbirleşik cumle » oğurmek » damlaya damlaya gol olur » guvenliği sağlamak icin yapıla » cicek gibi » salkım sacak » otturmek » korkuncluk » cilemek » hesabınıgormek » tutsulemek » cember gecirmek » galebe calmak » yuz suyu dokmek » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » maruz kalmak veya kalmamak » ovmac » mukemmellik » tankcı » ev ev dolaşmak veya gezmek » goz evi » goğusluce » gecirgen » iclenmek » gecersizleşmek » munasebet » buğet » cıvlama » camur banyosu » pahaya cıkmak » dışarıcıkmak » kuyruksuren » soğukca » cığlık atmak koparmak veya bas »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.