tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir o yana bir bu yana » uzgu » hancer ciceği » cumle » goruş » arnavut bacası » kacar » yalova kaymakamı » mudevver » soyleşmek » stand by » kukremek » yuzmek » koyuvermek » hur » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » nesneler icin guclu zorlayıcı » yuze gulucu » atsan atılmaz satsan satılmaz » konduktor » temel tumce » uzum kurusu » bağlayıcı bağlama niteliği ol » peşinde dolaşmak veya gezmek » kalem acacağı » hurmetli » berhudar ol » ahmakca » ayak surumek » kufecilik » cimcek » tetikcilik » oğurtleme » bisikletcilik » avusturyalı » acem pilâvı » koy muhtarı » onleyici » testere caprazı » karşıduşurum » gumburtulu » diz cokmek » tat kazanmak veya tadıgelmek » yureği yanmak » carliston marka kereste » tezkiyesini duzeltmek » uzucu » cicekci esnafı » kungurdemek » işcilik »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.