tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulâh peşinde olmak » gonlu bol » lokma gozlu » koşe taşı » kacırılmak » zuppeleşme » carpmak » ac susuz kalmak » limon kufu » yuze cıkmak » goturmek » butunleyici » murekkep » goğsu daralmak veya tıkanmak » rus » statu » coğurcu » duldul » avrupaî » oğretme » bal ozu » kendini toparlamak veya toplam » meş ale » fiks monu » dongel orucu » tb » kacırga » bıcılgan » ellerin dert gormesin » cortu » tefessuh etmek » uctan uca » sodyum klorur » gozden kaybolmak » cirkin kacmak » taklip bi » studyo » buzulmek » puf boreği » duğumlenme » yayılmasınısağlayan cihaz » boyu bosu devrilsin veya devri » yuzmek » citi yapmak » ici paralanmak veya parcalanma » hot » kaşının altında gozun var deme » yuzler » şımarıkca » guncelik »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.