tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmak » acılmak » pusuya duşmek » donem » kor capa » ilgilenen mahallî yonetim » tavukgoğsu » keci sakal » torel » ha babam veya ha babam ha » kullanılan arac buat » allah kahretsin » duz tumlec » kılıc balığıgiller » yuzune bakamaz olmak » yuzunu guldurmek » bilim kolu morfoloji » mevlevîhane » holoturitler » selâmunaleykum kor kadı » gosterme hakkı » yuha cekmek » pencgâh » ust » partikul » buro » patates boceği » tekniği » turbe » sap doner keser doner gun ge » maniheizm » cıkak » koylu » hacısuya atma » kıt a sahanlığı » cekek » deli raziye gibi » cevre bilimsel » mangal yurekli » supurtme » tunekleme » fluor » oğretim bilgisi » akcakavak » goz kırpmak » kırılıp dokulmek » ucu cengelli ağır demir arac » muteneffir » elek » coğalmak »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.