tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mirascı » son gurluğu » caktırış » ozelik » suruklenmek » duşurtmek » lâstikci » ultraviyole » cangır cungur » dolap beygiri gibi donup durma » gelip catmak veya gelip dayanm » multipleks » vur abalıya » musterih olmak » carşıekmeği » ucurumlaşma » goz memesi » ote » suratından duşen bin parca olm » emlâkcilik » kok salmak » calkanmak » duzleme » murailik » artığı » cetinlik » astsubay başcavuş » cağrısız » gelip gecmek » bicmek » habeş » ya ya » temettu hissesi » inci sacmak » kulakcı » ayrıcalık tanınmak veya goster » kendiliğinden ureme » kıcıkırık » ihtiram kıt ası » hırdavatcı » calkalama » son bulmak veya sona ermek » lokma ciğnenmeden yutulmaz » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » kapanmak ortulmek » hint sarısı » kacışma » kamu sektoru » su gibi aziz ol » maltalı »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.