tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mecus » gonul avutmak » ciğciğyemek » gulluk gulistanlık » pahalıya oturmak veya pahalıya » şovalye » munasip bulmak » cıkış » bir goz gulmek » bakılmadan secilen şey » muhur kimde ise suleyman odur » anlamaya yarayan sınama » sen sağ ben selâmet » nufus kutuğu » hayal duzeyi » cakmacı » gozlemek » har gur » allah cezasınıvermesin veya al » cıkma » c » tam bolen » ilâcsız » iz ac etmek » omrubillâh » kat îleşme » allah rızasıicin » servisi yapılan yemek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kreator » cimlenmek » civiletmek » mufret » cift capraz denir » pişmişaşa soğuk su katmak » pulucluk » halisuddem » uc hâl kanunu » suslu » guz noktası » teessuf » stereoskopik cift » kapcık » inişcıkış » yuz yazmak » ezilip buzulmek » hızlıhucum » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kor kor parmağım gozune » kumulus »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.