tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arnavut kaldırımı » herkesin arşınına gore bez ver » imanıyok kısa soyleyişle » mezatcı » musvedde » zuyuf » sokak supurgesi » zayıf duşmek » el dokunulmak veya dokunulmama » hint irmiği » su cekmek » cekmek » korece » demediğini bırakmamak veya kom » mac yapmak » kemalpaşa tatlısı » celmelenmek » curumek » yarıkubik » sır vermek veya sızdırmak » kok » hora gecmek » uzun lâfın veya sozun kısası » vadesi gelmek veya yetmek » mustehlik » duşunceye bağlayarak yorumlaya » surek » sloven » di » coccothraustes » tutamaclı » iclenme » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » civilemek » kaynatılmasıyla elde edilen ye » duzgunlu » koy odası » feneri nerede sondurdun » suvari polisi » oz kesit » goruşturme » sulfurik asit » kazak comelmesi » yumuşak yuzlu » acığa vurmak » uscu » ustune yıkmak veya yıkılmak » yuzunu ağartmak » yukseltmek » bıcak vurmak »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.