tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz kızdırmak » mahalle capkını » cil cil » gecmişzaman sıfat fiili » dokumculuk » icsiz » tekelluf » oksuruk otu » icinde kaybolmak » kolelik » genel mudurluk » sovdurmek » iletişim aracları » varlıkta darlık cekmek » gosteri » ciftlemek » cozuluş » sut beyaz » gecindirme » başının caresine bakmak » bayram kocu gibi » duşleme » cokelek » ustune yurumek » iktidardan duşmek » tacsızlar » kurevî » celişme » kınalar yakmak » acılmak » cıldır cıldır » dongu » sağlık gorevlisi » gelip catmak veya gelip dayanm » kackın » macarca » yelec » koturum » ciğnemek » peşinde dolaşmak veya gezmek » muhurletme » arasında den başka anlamıyl » cıkışvermek » tek hucreli » onun icin » bulunan kopuren su » kızılağac » amerika elması » inmek » duğumlenebilir nesne »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.