tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otumluleşme » bez tuyler » olmayan bağımsız hur » catışma » ici surmek » gozleği » kokten surme » bağrışa cağrışa » ağızsıl unlu » temize cıkmak » suresiz » gobel » bağımlısıralıcumle » bıcaklatmak » carkıfelekgiller » geniz unsuzu » civanım » derleyip toplamak veya toparla » tavukcu » kaktusgiller » kullanılır » atlar tepişir arada eşekler e » sokmek » seci » cuvalcılık » dara duşmek » sokmek » ozgurlukcu demokrasi » seciciler kurulu » horozu cok olan koyde sabah ge » yunanlı » civit rengi » masa ustu yayıncılık » sokmek » oğuzca » dem cekmek » duduk gibi kalmak » sokmek » başrejisorluk » parfumculuk » bilincli » husnuhâl » oğrenci kartı » onayak olmak » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kayışa cekmek » cavuş » anlamıverir » kargın » endustri »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.