tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » gelenekcilik » cinke » sırtcı » geri cevirmek » gozetime almak » uzre » gobeklenmek » catıklık » koruma icgudusunun bir bicimi » kuriyum » tur ağac cember » musteniden » celik kalemi » arslanın adıcıkmış cakallar b » yeri opmek » calışma gezisi » tavuk kumesi » alcak » fazla mal goz cıkarmaz » gozlukculuk » pusur » gun balı » pirupak » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » cercevelemek » evvelâ can sonra canan » kopuruş » cicek yağı » tokaclamak » bitki equisetum arvense » basmak » lokosit » cayırsız » adamına gore » kemikcik » ornekleme » yalan cıkmak » temulentum » setlic » goz nuru dokmek » dortnala » zumrut yeşili » ortu » beşikortusu » beleşveya bahşiş atın dişine v » dirsek curutmek » rağbet gormek veya kazanmak » parmak uzumu » zebur »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.