tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bocuk domuzuna donmek » guc » ulkudaş » iğne deliğinden hindistan ısey » hukmolunma » dokuz ayın carşambasıbir araya » recine kanalı » surgun olmak » ağızsıl unlu » arap sabunu » cekemezlik » zihni alt ust etmek » bukuntu » bir tatlı » bir değer karşılığında birinin » ceyizli » sıcırganlık » kanat acmak » iplik cekmek » yurutulme » kotu yola duşmek » eller yukarı » arka kapıdan cıkmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gozunun capağınısilmeden » elinde bulunduran kimse » cerden copten » yuksek oranda karbon bulunan k » eli ermez gucu yetmez » musademe » duşman kesilmek » karagozluk etmek » bekcilik etmek » tuysuz » sokel » yabancısaymak veya tutmak » hafta arasında veya icinde » acara » yureğinin yağıveya yağları eri » ortulu » suregelmek » cıkarsama » gi » gun dikilmesi » mujdeleme » kopcalama » munasip bulmak » cer cop » temayuz etmek » zarar gormek »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.