tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uflenmek » surungenler » ustun bulunmak veya gormek » buyuk » renk vermek veya katmak » gozlemek » cozumsel » kuf » cultar » lupculuk » iyi veya temiz işaltıayda cıka » golgelenmek » diskci » suslemek » icki » barca » suzulmek » boluk » kalafata cekmek » sozluk birimi » oflicinalis » cizme » mış miş muş muş » temas etmek veya biriyle temas » yapmacık gorunumu » elini kalbine veya vicdanına k » civilemek » kurum » oc almak veya ocunu almak » zulcelâl » toreci » kotek atmak veya cekmek » camurdan cekip cıkarmak » ya sabır cekmek » uckurluk » pazar ola » mufret » karadağlı » uzak gocuşme » guce sarmak » olu saat » iki dirhem bir cekirdek » serde var » cengi takımı » citişme » capraza almak » cember » tespih cekmek » celik başlık » yukseklikleri ve yol actıkları »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.