tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koyuvermek » davranmak saygıgostermek soz » nufus » surgulenmek » gununu veya gunlerini saymak » tazıya donmek » leyin » surerlik » belirtir » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kavlıc » catırdamak » tepegoz » makascılık » cıban » cığgibi buyumek » iki buklum » ayrıduşmek » zuppe » yer bakır gok demir » duşuncesizlik etmek » caylıkek » opuşmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kostek » uvey anne » somuru » cıkışma » sokuk dikmek » durumunda meyvesinden kokusuz » duşkunleşmek » gozyaşıbezleri » sakıt » kuresel valf » uşenc » edebiyatcılık » cay bardağı » obstruksiyon » kispet cıkarılması » mutluluk cubuğu » cokca » tuh » ıslık calmak » vızvız boceği » mutenavip » duz » atlas ciceğigiller » gozunde tutmek » kunguldemek » kokleşmek »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.