tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
atadan babadan gormek » gorevden uzaklaştırmak » tevrat » golek » kirec » formulleştirme » yaya koprusu » koyluk » kulek » gercekten » kopru başı » yalıcapkınıgiller » lupletme » sahneye cıkmak » kusur etmek veya etmemek » olmezleştirmek » tanzimat » cizgileme » kontak acmak » dovulmek » tarafından arabacıicin armağan » zevc » kufecilik » sesci » yediği onunde yemediği ardınd » alacabalıkcıl » ustun » ayıp etmek veya yapmak » mucamaa » gecmek » birbirine duşmek » kucuk unlu uyumu » değnekci » karga yuruyuşu » ucra » gecindirme » duşuncellik » soylemek » parcası » varoluşcu » akaclama » un » cekilmek » gelişmişcanlı » cimlemek » notrleşme » zamanıgecmek » kutletmek » nukteli » kuruluşlar butunu »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.