tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
linc » damlaya damlaya gol olur » suzule suzule » canın isterse » esas vaziyete gecmek » yunlu » cakıl kuşu » butunsellik » guluşulmek » muhur mumu » gun gormuş » ligden duşmek » kendi gobeğini kendi kesmek » meşhut curumler mahkemesi » muzic » caktırılma » abdal » mubaşirlik » capkın » teller takmak veya tel takınma » guceniş » gece silâhlıgunduz kulâhlı » kılıclamak » meydancı avlu bahce gibi yerl » suc duyurusu » kriz yonetimi » bu gunlerde » gonencli » lule taşı » yatak yorgan veya yatak doşek » curutuş » bosme » bid at » celişmezlik ilkesi » cicekli bitkiler » camaşır sepeti » zevale yuz tutmak » produktor » hucumbot » gorsel işitsel eğitim » bir kulağından girip obur kula » urperti » kulucka makinesi » tatsızlık cıkarmak » kulunc girmek » sut kuzusu » calkantısız » yol gostermek » ucluk » bir cekirdek geri kalmamak »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.