tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercek dışı » ve katımadde » on » goz kesesi » yol acmak » takdim edilmek veya olunmak » ceddine lânet veya yedi ceddin » hem İsa yıhem de musa yımemnun » kıskac » paraşutcu » kamburu cıkmak » cop atlamaz » pece » ucmak » cubuksuz » lâluebkem » yuksek bir yerden aşağıya doğr » dişunsuzu » libyalı » sodyum sulfat » koşelik » ormek » dokuk » tuy sıklet » carpılma » koruk » alınmasınısağlayan kimse kame » organizmaların oluşturduğu bir » cocuk yuvası » olcu » şupheli » ceviri dili » kucultmek » kademli olsun » yağsız ilâc » hafıza dağarcık » gurultuye gitmek » cancılık » mektepten cıkan eşek marsuvan » yusru » yakın cağ » gozu onunde » meşe komuru » korkudan cıldırmak » parcası » goreceği gelmek veya goresi ge » husnuniyet » gece gozu kor gozu » sarkaclamak » dilinin cezasınıveya belâsını »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.