tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nasihat eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icrek » yağlıkomur » soz olmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dışa donuk » bocul bocul » korletme » yaşıyerde veya toprakta sayıla » kunye » doner ayna » ev ev dolaşmak veya gezmek » mushaf » deli saraylıgibi » ustunden gecmek » neşvunema bulmak » bukulgen » cur etkâr » yan gozle bakma » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » onemseyiş » dort dortluk » curutmek » delikli boncuk veya taş yerde » tırnaklarınısokmek » pırlangıc » balcık » tumden » turkuaz » percem » doner kebap » cekmek » ureme » on » orak boceği » viyaduk » durdurmak » surundurulmek » bin turlu » lâcka » ikiz unsuz » icerikli » pluralizm » şoyle dursun » pacasınıcekecek veya toplayaca » goğsunu kabartmak » camaşır sodası » anlamaya yarayan sınama » dovdurme » cınlayış » pusur »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.