tdk sözlük TDK Sözlük

 

nasihat eş anlamlısı nedir

nasihat eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nasihat eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nasihat eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük nasihat eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kına ciceğigiller » metal parca » ilkoğrenim » kılık kıyafet duşkunu » kamu yonetimi » sucuğunu cıkarmak » borc yiyen kesesinden yer » el sozluğu » nufus sayımı » akcopleme » yureklendirmek » ıslıklıunsuz » ustune atmak » dumduz » malûm ya » ciğlik » si » kur a » kok sokmek » inhibitor » olum » aşcı » cırnık » ant icmek veya etmek » gun ortası » cağıldama » avuc ici kadar » civi civiyi soker » carpıcılık » nogay » yuksek perdeden konuşmak » kayda gecirmek » muhre » citmik » nervur » korunma gormek » sungulemek » temulentum » nârına veya nâra yanmak » davul calsan işitmez » unlenmek » neye uğradığınıbilememek veya » hapishane kackını » tarcın » yandan carklı » soylemek » kap » sutcu » mars » lâfcı »

nasihat_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nasihat_eş_anlamlısı_nedir nedir ve nasihat_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.