tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğleşmek » golermek » cevikleşmek » mucessem » ma me » koh » civilenme » cukur » alttan veya aşağıdan almak » yurutuluş » gol ayağı » tevil goturmek » kendinden gecmek » cekme » uğrum » blof » butun butune » tevessul » on ses duşmesi » alcaltma » anadolulu » nuzul inmek veya gelmek » vekâlet ucreti » purceklenme » aykırıduşmek » catallaşma » hint hıyarı » yaydığıgozle gorulen ışıma » hırsıza yol gostermek » dizleri kesilmek veya tutmamak » kutuk » rontgen » arka yuz » el acmak » acma » peşine duşmek veya gitmek » surme mantarıgiller » akrobat » noel ağacı » fondoten » tekduze » geometrik cizim » var varın varsın varsınlar » mentollu » basitce » kılıc alayı » gozune hicbir şey gorunmemek » uykusu kacmak » pay bicmek » un »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.