tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
heyecana duşurmek » cay » rustik » kotulukcu » amasya nın bardağı biri olmaz » surungen » guler misin ağlar mısın » a e » oturu » uretim gucleri » catkı » cılk cıkmak » hesap acmak » bir dirhem et bin ayıp orter » nasihatci » hanefî » soyletmek » ceyrek son » bir ayağıcukurda olmak » hukûmeti kurmak » inmek » cizgilenme » boyunun olcusunu almak » yuzleştirmek » golge » goreceli » tumlenme » punduna getirmek veya pundunu » guneşlenme » kufur kufur » dovmek » surguleme » canınıdişine almak veya takmak » somurmek » dol doş » koprucuk » babacko » boru ciceği » setlic » pusur » uzerine cokmek » kacışma » cengel sakızı » kulâhıma anlat » nuhuft » iyilikci » başmurettiplik » elden gecirmek » goynuk » koc katımı »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.