tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğurtu » lutfetmek » doşem » anıtkabir » docentlik » koşe bucak kacmak » mes uliyetsiz » cıkmak » doğru acı » sondurulme » cileden cıkmak » kulunc kırmak » caşıt » dumen evi » yapmaya yarar » cizmeci » kenarlık » utulemek » hâli veya hâlleri duman olmak » kırlangıc » sur at » cil cil » hasretini cekmek » yamac » başbaşa veya kafa kafaya verme » tacsızlar » yukseltmek » bitmek tukenmek bilmemek » kacakcılık » kok » davranmak saygıgostermek soz » bıcakcı » gozleri acılmak » havanın gozu yaşlı » terakum etmek » şoyle bir » tufeklik » bıcaklatma » surrealizm » korkusuz iyi dovuşen kendine » numarasıolan » suzgec » ız » cırnık » iskorbut » harbiyeli » faaliyet gostermek » alcaklaştırma » ozumleme » sorguc »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.