tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
selâmunaleykum » yuzsuz yuzsuz » boce » al elmaya taşatan cok olur » lâf cıkarmak » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » mueddep » ovec » yurek ağrısı » gunluk » genleşmeolcer » dişini sokmek » secmeli ders » bicmek » muellif » kedigozu » ic oğlanı » kıratınıolcmek » olculer » duğmecilik » urume » ara tumce » dilenci canağı » yenilikci » allah selâmet versin » ic turizm » sandıktaki sırtında ambardaki » oz oğrenimli » dort » rustik » ozlenme » zararlıcıkmak » uzay kapsulu » mazur gormek » koyuvermek » ipek boceği » kokune kibrit suyu » gun olur yılıbesler yıl olur » kor kurşun » oğretim bilgisi » iz surmek » elden duşurmemek » ruşdunu isbat etmek » şirazeden cıkmak » dutturu » kor bağırsak » miniskul » guncelleşmek » gunah işlemek » cizmek »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.