tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
safca » guvence » kosteklemek » seramikci » olumsu » citlembik » yoğurtcu » kan beynine cıkmak » koleniz veya koleleri » pic » noktalıvirgul » zarfcılık » tımarhane kackını » dubel » tepesi veya beyni atmak » korkunc » ropdoşambr » felemenk » lehce » corap sokuğu gibi gitmek veya » cozunme » parfumculuk » koşeklemek » cul » soylenmek » catlasa da veya catlasa da pat » koşe » kıvanclı » surtukleşmek » cirişotu » olu yatırım » eşekten duşmuşkarpuza donmek » acık işletme » guzergâh » dişfırcası » cevgen » kulupculuk » calgı » carksız » topluluktan olan kimse » gedik acılmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » bir gomlek aşağı » cağrılma » gobek calkamak veya calkalamak » gozu buyukte olmak » coluk cocuğa karışmak » duzenleyici » nufus kâğıdı » bilincaltı »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.