tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ileriyi gormek » uryanî » Şeker bayramı » tumsekli » dy » gobelez » borclu » kayakcılık » tepeustu » cağıltı » gobek » kapanmak ortulmek » ağız tufeği » iliğine işlemek veya gecmek » uc ceyrek » anlamına gelmek veya manaya ge » kultur gocu » unlu turemesi » sussuz » tabiatustu » pislikcil » yem dokmek veya koymak » koyungozu » cakşır » cabukluk » kredi acmak » utu tahtası » başak bağlamak veya tutmak » recel » gonul bulandırmak » kırk yıllık yani olur mu kâni » okuz gibi bakmak » cıldırış » melul » suzulmek » yuksek » inmek » gozeneksiz » ozdeşleme » cozumsuz » doğaclama » gozculuk » surme mantarları » cevikce » cuhcuh » ağzınıhavaya veya poyraza acma » orgulu pilâv » ozumlenme » odenme » olmez cicek »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.