tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durumuna gelmesi gerilme karş » cok anlamlı » kıt a » cerrahî mudahale » cember » yılışıkca » orucu » arnavut biberi » gelen gecen » surmelik » yerle gok bir olsa » bir soyle on dinle » vucut yapmak » butunu » korece » sora sora bağdad veya kâbe bul » japon gulu » cıtlatmak » duzeltmek » ra re » ac » elinden cıkmak » muştereken » başkurtca » kırkından sonra saz calmak » maddelerden oluşan varlığın he » kolacan etmek » pic etmek » on yargı » i » culluk » oğelerin tumu » orme kepenek » allah acısınıunutturmasın » başmufettiş » muyesser olmak » fazla kacırmak » dokmek » cıtırdatma » taklip bi » muvezzi » kosele » calışma gezisi » cingenelik » olu yemeği » kalıpcılık » yahudi arapcası » comar » caplı » acısınıcıkarmak »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.