tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor kor parmağım gozune » koprulenme » hakas » oz tahta » gozlukcu » paldır kuldur » altayca » hatırıicin » damarıveya damarları kabarmak » dunyalar biri in oldu » usulsuz » uc gunluk omur » yuh cekmek » kosemenlik etmek » musamahasızlık » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yurumek » katlanır taşınır cerceveli pe » karikaturleştirmek » mudana etmek » rontgen cekmek » cevirim » teessus etmek » coğulculuk » cat pat » allah ne verdiyse » komutator » ışık golge » ferc » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » camurlatmak » calısız » armatorluk » sun î tahta » bu abdestle daha cok namaz kıl » deve bir akceye deve bin akce » orselemek » golgeli » gecmek » guneşgunu » komurlu » kosnulu » lokma gozlu » olum kalım savaşı » ceper » mulkiye mektebi » zikri gecmek » tatar » on yargı » butuncu ekonomi »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.