tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dustur » cenesini tutmak » civit rengi » sıygaya cekmek » ayağınıyorganına gore uzatmak » kırılgan ve katıbir element k » tarihce » uşenmek » tok gozlu » yezidî » ici yağbağlamak » hucumbot » mirac gecesi » herkesin gonlunde bir aslan ya » gormemezliğe gelmek » buzgulu » curuk tahtaya basmak » kruvazor » uvez » cebic » cınarlı » bohcacı » aralarında onceden kararlaştır » bolgeci » ac bîilâc » ayıgormeden bayram etme » golek » olumsuz cumle » tik » cıkmak » koşe atışı » alkışcılık » kalmak » ikisi ucu bir arada tire ile » sinekten yağcıkarmak » carmıh » duz yuzeylerden her biri » yere gecmek » anlamaya yarayan sınama » multeci » calarma » mustantiklik » torpulemek » mısır fulu » turkolog » icine ateşatmak » tac giymek » pacayıkurtarmak » tam gun » gobek bağı »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.