tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goluk » olcek » kıskanclık etmek » buhtan etmek » tedhişcilik » korunu kırmak » bir dirhem et bin ayıp orter » goturu » curmumeşhut » yurunme » monitor » monitor » kelepcelenme » ikram gormek » golgelendirmek » sevinmek sev in sevdirmek se » orta cağfelsefesi » zimmetine gecirmek » hayvan komuru » cıkıntılarıolan organ » akıntıya kurek cekmek » capraz » dunya durdukca » oğrek » genel gorunumlu » kıraclaşma » dilli duduk etmek » darvincilik » yakınlık gormek » potasyum klorur » fırın ekmek yemesi lâzım » avşar » unsuzunu gosterir » altayca » kopruleniş » induksiyon » afişci » rest cekmek » maskarasınıcıkarmak » cem » yakadan gecirmek » buna değdi idi buna değmedi id » karagozcu » mustesna » ettirgen catı » cıkmaz sokak » terbiye almak veya gormek » gozlerinin icine kadar kızarma » cığ » gecişme »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.