tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umuk » yonlu » onayak etmek » erosculuk » yeri goğu ben yarattım demek » surtuk » somurgeci » caprazlamak » muşekkel » torpulemek » duz yuzeylerden her biri » genişgoruşlu » ıtır ciceği » ucuncul » soyup soğana cevirmek » altın yurekli olmak » dişozu » ad koymak adlandırmak tesmiy » mizahcılık » bilincsiz » kutletmek » gectiği yoldan gecmek » pabucuna kum dolmak veya taşka » dişcik » suz » koşeyi donmek » felc olmak » hint domuzu » yuz gostermek » mutekellim » cenebaz » kebapcı » yuz suyu » duşurtmek » yoresellik » zurriyet » uckurluk » yuze guluculuk » batırılmasıyla yapılan sucuk » ulke » gosterişlice » kullanılan boya » başarıgostermek veya kazanmak » aramak » muradif » cay servisi » circirci » hacısuya atma » gelecekcilik » uckuruna sağlam »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.