tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cermik » İnegol koftesi » denize cıkmak » en » kendiliğinden ureme » kantarlıkufur » başkırılır fes icinde kol kır » cullama » muddeialeyh » kurkas » sozunu geri almak » kopru yol » kızılkok » allah dirlik duzenlik versin » ici almamak » facunalık » fırıldakcı » oncel duzen » kotuleşmek » hal etme » mumanaat » olmezoğlu » oz itmeli » cıkmaza sokmak » okuz arabasıgibi » şoyle » cemen » tespih boceği » secme » başyemek başınıyemek » cift surmek » gonlu kalmak » ustun zekâlı » kor duman » hıfza calışmak » gece gozu kor gozu » cap » cıraklık » surtunmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bazılarıveya bazısı » ucsuz » sın sin sun sun » ust » alkışcı » kose » calkanmak » sıkıduzen zapturapt » basın ozgurluğu » bir dudağıyerde bir dudağıgokt »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.