tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tum cahil » balığı falyanos balaena misty » denizguzeli » yabancıgelmek veya gelmemek » guvercinboynu » yarıgocebe » goluk » canak tutmak veya acmak » giraffa camelopardalis » odemek » akraba cıkmak » yuz yuzden utanır » satranc takımı » omru oldukca » lenguistik » yonelmek » comaklama » itirafcı » dışcevre » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » cocuk bakıcı » harac yemek veya almak » cift cubuk » tulbentci » savaşcı » kuskunleşme » usalize » destan duzmek » akcıl » ayağına cabuk » cuz î » cekmecesiz » pastişci » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » muzik koşesi » dam yandı icindeki sıcan da b » gonderilme » teslim bayrağıcekmek » gozu doymak » olumle oc alınmaz » yalıbulbulu » âlemin ağzıtorba değil ki buze » dokumhane » celtik tarlası » kucultmek » hristiyanlık » budu » katılmasıya yapılan secim » duzletmek » dokmeci »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.