tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borcluya yazdığıbildiri » yangın cıkarmak icin kundak ko » dışıkalaylı ici alaylı » eğir koku » alaya cıkmak » koc » kopek dişi » ondulâtor » gedik acmak » tok gozluluk » gomulmek » reisulkuttap » koyluluk » celik » carpıtılma » cevrim » cilek receli » dizginleri ele vermek » kulliyet » harac mezat satmak » metal parca » allah ın cezası » uslûplaştırma » kacıncı » duşundurmek » yururluğe konmak » guzergâh » peşin hukum » hazırlıksız olmak veya bulunma » catışma » cekinmek » ustelemek » olu zaman » barutculuk » boxsalpa » golge » yuruyuşe cıkmak » şovalye » duzencilik » usculuk » cakırlaşmak » koruk » ne olacak » dunyanın birşey i » cıtak » malûm ya » cirkinlik » cilingir » goruculuk » gunu »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.