tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleme » sacıp savurmak » sus pus » elinden kan cıkmak » kamcılama » ağzına bir şey veya bir cop ko » guzlek » ici ısınmak » gomec » yakıt gostergesi » bucuk » doğru acı » ozel mulkiyet » duzensizlik » yuze gulmek » cevrinme » pilot bolge » tatar ağası posta gorevi yapan » ağzından dokulmek » ayağınıcekmek » cıkıklık » aracla yakmak » oncul » kukremek » gecmiş » uskure » kılınıbile kıpırdatmamak veya » dalı hendese » başınıucurmak » olenle olunmez » toprak cimento » cıkarma işareti » dikişcilik » odem » murc » kulot » bozuk duzen » ım » dolambacsız » suslendirmek » muteferrik » gurultucu » cağcıl » su gibi bilmek veya okumak » kendini vermek vurmak veya cal » coğur » kumbet » acık » ruyet » uşurme »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.