tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomlek » tam adamınıbulmak veya tam ada » surulmek » rencperlik » guneyli » arkac » elcilik etmek veya yapmak » gozunu acmak » yaşdonumu » elle tutulur gozle gorulur vey » tefessuh » cevrilmek » zebunkuşluk » mulga » tur ağac cember » goz ucuyla gormek » cekmek » kıpcakca » mevlit kandili » olum emri » cekme » gozden duşmek veya duşurmek » tokezleme » ac » kucuk » ruyalarına girmek » gelen birini karşılamaya cıkan » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » yaşam duzeyi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » noroloji » vucut vermek » gonul akıtmak » guderihane » arap tavşanı » minyaturleştirmek » yaygın oğretim » lâtin halkları » berguzar » kufletmek » tanıdık cıkmak » gozu hicbir şey gormemek » dol doşsahibi olmak » oldum bittim oldum olasıveya o » ışıl kuf » kurulur » kooperatifci » ustune alınmak » muzahir » dalkılıc »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.