tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksuk kına » gozlu » artığı » inmek » coluklu cocuklu » gun tutulması » voli cevirmek » harp acmak » azot karışımıgaz » adıustunde » divaneye donmek » keci mantarı » cayır tirfili » borclandırmak » hunerli » oklava veya baston yutmuşgibi » suc duyurusunda bulunmak » hopurtu » gozu keskin » cayır mantarı » yaya gecidi » kılıcıkınına koymak » cenesini bıcak acmamak » karaya duşmek » musakkafat » gucuk » carptırmak » bizlengic » carpıkca » edat tumleci » cıldırtıcılık » gelecek zaman gorunumu » cozundurmek » maden komuru » cekiştirici » caca » malın gozu » yer olcumu » cağıldama » gulumseyiş » yaşyetmiş işbitmiş » tam bolen » yarayan cevresi oluklu kucuk » gurultuye veya patırtıya pabuc » ne haber » tesettur mağazası » yalan atmak veya kıvırmak » yakıt gostergesi » reaktor » kunde »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.