tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşeyazma » cıplanmak » dokumhane » cene » ibliscilik » tovbekâr » duzenlik » yuzyıllık » arnavutluk » yureği ezilmek » ar er » herhangi bir doğal nesne veya » dirlik duzenlik » goze carpmak » uzgulu » cınarlı » işguderlik » sinuzoidal » ic mimarlık » posteki saydırmak » munasebet » guc » suzme » facalı » kamcı » cekim » zevkini cıkarmak » ozgun » ana rahmine duşmek » kucuk asya » ulkucu » tokezlemek » kurumek » yazır » kul coreği » cılbır » cin carpmışa donmek » gocebelik » nesneler icin guclu zorlayıcı » kuru gurultuye pabuc bırakmama » kostek vurmak » bildirmek » catışkı » urku » boru kelepcesi » ağaccılık » im » suslenme » tedric » tefeyyuz »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.