tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müfrez tarla ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moduler » mandallı uzerinde mandal bulu » badem ici » dortlu » orta hizmetcisi » icin icin yanmak » ozel girişimcilik » gurultusuzce » olcek » girdisi cıktısı » uleştirme » bordur » bortme » corbaya donmek » hava koprusu » ic oğlanı » koruk luferi » parcası » oyle » ozumsenme » yuzu kızarmak » iblisce » bahce domatesi » yonetsel » ağıtcılık » gokce » istimzac » ceşme » on uyum » habeş » cıdam » dokulmek » eflâke ser cekmek » etuv » muteferrika » gulunc » cumle » ku » turkce » başnereye giderse ayak da ora » calkayış » kundeye getirmek » dunya » guncellemek » bolunebilme » guvercinler » kulakcık » cıkarmak » omur gecirmek » hint safranı »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.