tdk sözlük TDK Sözlük

 

müfrez tarla ne anlama gelir

müfrez tarla ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müfrez tarla ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müfrez tarla ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müfrez tarla ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâfımıolur » luzumsuz » kalvenci » dokumlemek » uleştirilme » lâyık gormek » gonul avlamak » gozlu » parca almak » buyusel » guzel yazısanatı » aktualizm » korleştirmek » ickin » odemek » sureyazar » on » carpan balığı » cepelli » sut mavisi » actırma » av avlanmış tav tavlanmış » dar kacmak » basıldığında duyulan kımıldama » sc » karakeci » sarkac » acılmak » uryanî » uretici alan » fırsatıkacırmamak » mitral kapakcığı » koaptor » komadan cıkmak » babî » başınıkaldırmamak veya kaldıra » icirtme » bolme » ne dağda bağım var ne cakalda » skoc » dunya evine girmek » kısmet veya kısmeti cıkmak » şeytan ucurtması » ictimaiyatcı » surgun gitmek » ortmek » arakcı » golcul » yer yer kazıyarak alttaki renk » maslahatguzar »

müfrez_tarla_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müfrez_tarla_ne_anlama_gelir nedir ve müfrez_tarla_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.