tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cu » oğrenmek » carpma » lisan » ruzgârlı » ozlu soz » ozentisiz » cavşır » surtme » calınmak » surtunmek » ozel radyo » icini parcalamak veya parca pa » calıdikeni » uretim » tuzağa duşmek » gorevden ayrılmak » ac doymam tok acıkmam sanır » yonsuz » dağarcığı » armator » nev i şahsına munhasır » lık lik luk luk » oy cokluğu » ış iş uş uş » hidrur » iğne deliğinden hindistan ısey » omurlu » uretim artığı » kavlıc » organların her biri » zekeriya sofrası » hurle » duz yuzeylerden her biri » tarikatcılık » magnezyum klorur » dokuntu » yakınlık gostermek » yuklu » kulturfizik » gosterilen » kulyuc » korukculuk » akaclama » mururuzaman » altın cağ » civiletmek » cercilik » ayaklarına veya ayağına kara s » lektorluk »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.