tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civitsiz » surum » unsuzunu gosterir » paraşutcu » bereket ki veya bereket versin » inekcilik » pohpohcu » İsvecli » oltu kebabı » moduler » adıgecmek » kaplıkapak » ileriyi gormek » altta yok ustte yok » kendini toparlamak veya toplam » catılış » ve kanunlara uymaksızın cebir » hoparlorsuz » izine donmek » frenkleşme » tezkiyesini duzeltmek » saymakla bitmemek veya tukenme » guzel sanatlar » şerit » gosterici » orgutlendirmek » cekeleme » kalafata cekmek » cıkma » mutalâa » uzmek » dunden hazır veya razı » karakeci » cığırtkan » durac » torelsiz » goz bebeği » akcopleme » allahuâlem » yıldız gunu » suzuntu » hazır duruma getirildiği omurg » kucukleşmek » gorgu » hıckıra hıckıra » cerkezce » bir kol cengi olmak » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » fr » afişci »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.