tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hic » okce » mucevherci » kutuk » canımın ici » bıcaklı » mısır fulu » ozletme » halil İbrahim bereketi » duzen vermek duzene koymak vey » poğacacılık » kebapcı » capraşık » olağanustu » ustune kapanmak » surtuşturme » mulâkat yapmak » muracaatcı » incelenmesi muşahede » guc » icten pazarlıklı » azerî » aramîce » akcakavak » cifte yemek » calkar » ruzgâr » şuphesiz » duzeltme » acık mektup » cağırmak » neyce » cul » zaman » dernekci » tutturac » cıkmak » koyun can derdinde kasap yağd » duğu » arapsacı » surgit » kullanılır » soğuş » cakışık » duzlenmek » su gibi olmak » penceleme » lig » orta oğretim » dokulmek »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.