tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temessul » ortme » isim cekimi » frenkleşmek » elden vefa zehirden şifa » yuksek gerilim » vatandaşlıktan cıkarılmak » celseyi acmak » guc » devetuyu » yer tutmak veya tutmamak » kara yuzlu » gozleri cukura gitmek veya kac » park etmek veya yapmak » garpcı » bir cicekle bahar veya yaz olm » teselsul » ozel girişimci » yuz vermemek » surgu » sıcangiller » ağac balı » tayfolcer » nervur » musmir » dunyayıtutmak » oğutucu » gozu onunde » cunku » hışırıcıkmak » sanatcı » fikir hurriyeti » mukâfatlandırmak » yağlama yağı » amerika armudu » metal parca » gozleri yaşarmak » yol gostermek » el cırpmak » kemalpaşa tatlısı » acacak » ayıkla pirincin taşını » camlık » bitkisi gossypium » copurlaştırma » calkalanma » cicek pazarı » anac » acıktan para almak » ovuluş »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.