tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dalkılıc » haricten gazel okumak veya atm » her tur gosteri yapmaya uygun » alumina » yere goğe koymamak veya koyama » bahcesi » azaltmaya yarayan arac egzoz » kalemiyle yaşamak veya gecinme » cakmaklık » sulukler » yapma cicek » istifci » koruk » hesaba dokmek » catır catır etmek » cevikleşme » kuşgibi cırpınmak » yedek parcacılık » allah sağgozu veya eli sol goz » yuksek tahsil » tekâsuf etmek » ters yuzu » olmayan bağımsız hur » coğu » udeba » midibus » zorun ne » pirinc orgu » kriz yonetimi » bağlamak icin yapılan toplantı » taban tepmek veya patlatmak » ic yarıcap » inc » nacar » murtefi » mucerret » imlec » cekememek » cakıştırmak » bicimsiz » kendi kabuğuna cekilmek » icre » deve yurekli » oncel duzen » şovalyelik » hareketlerde bulunmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » gecgec » cok eşli » sondurulmesine yardım eden kim »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.