tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunduzcu » cerge » utulu » kult » yıkamaya yarar cukur yer veya » raportor » şomizye » cetele cekmek veya tutmak » oksuzsevindiren » surekli unsuz » yuzuculuk » yuz yuze kalmak » turap » hint baklası » yureği ağzına gelmek » omru uzamak » muneccimlik » başına gecmek » yukunme » ozgun » yuzunu yere getirmek » ac gozluluk » bahriye cifte tellisi » uc parmaklı » deprem bolgesi » sırma sac » ortaklık sozleşmesi » turkleştirme » dert dokmek » gorev aldığıaskerî harekât » c c » kandırıcı İnandırıcı » muhimmat » olukcuk » kluz » cene calmak » kalsa veya kalırsa » ciftlenme » cekmek » aklının koşesinden gecmemek » eşelemek işi yapılmak » pic olmak » gozetleniş » hartuc » u » kaplan bocek » goruş » kepce kuyruk » kozleme » yuze cıkmak »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.