tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic guveyi girmek » teadul » cingene borcu » kuculuş » yanlışkapıcalmak » akşamın işini sabaha veya yarı » kustum otu » musamahakârlık » buyuklenme » gorelilik » camgiller » acık rejim » malkoc » boşatıp dolu tutmak vurmak » ceşit » kacmak » durtuşturme » orgusuz » duşuncesiz » dili başka bir dile calmak » huccet » sırasıduşmek » capmak » kacırmak » tahrikci » cığır » omurlu » arakcı » gormek » tekeline veya tekellerine alma » gul ustune gul koklamamak » selcukî » pardosu » kotu » dovenci » surunmek » parfumculuk » caltı » mulkî » ictima » buyucu » deve tuyu » muzik bilimi » duello » guneşbanyosu » turk aksağı » muddet » her ne ise veya her neyse » yatak carşafı » inhisara almak veya inhisarına »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.