tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
al gulum ver gulum » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkışyolu » bir soyle on dinle » sinekcil » caresine bakmak » dondurmek » calkanmak » gok doğan » cıraklık » oh cekmek » canak yalayıcılık » soylemek » folk sanatcısı » yaban sumbulu » gokmen » lule » ek » gun doğusu » tekaut » duduklemek » komputer » cekicleme » cumbuş » aklından gecmek » nitelikleri sonradan yitirmek » cevrelenmiştahta ağırşak » kacınmak » merkepci » verilmesi ve bu sahipliğin bir » piclik » bunların arasınıdolduran ozek » el acmak » etekleri zil calmak » cortu » dokuntu » buyukluk » virtuozluk » kultur bitkileri » gozluklu » gosterişsiz » benimseyip değişik bicimde anl » carşafcılık » bicimci » kap » dustur » korlenmek » acık pazar » kadastroya gecmek » teknikci »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.