tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ismi cıkmak » biciminde alınan onlem » lâyık gormek » dokuluş » madan meden » cerrahî mudahale » kureyve » catal » say beni sayayım seni » somurmek » sansurculuk » surmek » kırcıllaşma » uzaktan işitilecek nitelikte s » parkcı » civi civiyi soker » orgutlu » golleşme » yuzbaşılık » gecmez » cicek yaprağı » gelip gecici » munasebet kurmak » nufus » gozuyle tartmak » duzen » opmek » kıcustu oturmak » işcatallanmak » bicimli » kus » organizator » dur » gerec » capak » bulgarca » imalâtcı » ışıl kufluce » temas etmek veya biriyle temas » başına dert etmek veya acmak » allah dağına gore kar verir » celik parca » guluncleşme » goz aşinalığı » yurutmek » donuşumlu » ture » meddah sanatı meddahın işi » istihrac etmek » rotuşetmek veya yapmak »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.