tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopeğin ağzına kemik atmak » keder cekmek » buryancı » yararlanarak yasalar cıkarmaya » denetcilik » bobrek yağı » gorme acısı » kan beynine cıkmak » sitteisevir kapıyıcevirir » cifte dikiş » kendinden gecmek » mutercimlik » lecelik » cocukluk » feragat gostermek » goze yutarlığı » karşısına gecmek » lâtin » calımcı » burundili » cıpıcıpı » inanc » dediğinden dışarı cıkmak » mudafi » serce parmak » sudan gecirmek » kapsama icine alma icerme » atıalan uskudar ıgecti » parcalamak » donebilecek bicimde yapılan şa » lâkırdıcıkarmak » ne cicektir biliriz » cehre almak » arasında den başka anlamıyl » ilâclama » nasranîlik » tek ceneklilik » yabancısaymak veya tutmak » nc » gulduru » opup başına koymak » sozunu esirgememek veya sakınm » tuydurmek » kor » ruzgârlamak » geckinlik » ev sahibi mulk sahibi hani bu » carpma » benzi kul gibi olmak » okuz damı »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.