tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curukluk » acmak » golge olay » centiklenme » kızılbaşlık » parcalara ayırmak » biskuvi » odu kopmak veya patlamak » ilenc » takipci » acıklaştırmak » gıllugişli » bukunlu » bakılmadan secilen şey » makineli tufek gibi » ustat » duşurme » teşehhut » ısıolcer » dayanım omru » taşıolceyim » genel goruşme » genişzaman sıfat fiili » asgarımuşterek » dokmek » ilerisini gerisini hesaplamama » cıvma » var ol » ağaccılık » beyaz etmek veya beyaza cekmek » inekcilik » gozleği » vesveseye duşmek » oneri » buna değdi idi buna değmedi id » bicme » kumaşcı » cul » iki cenetliler » hukmu gecmek veya hukum yurutm » yerleşim yerinden başka bir ye » yureği parcalanmak » olmezoğlu » basmak » seyreyle gumburtuyu » gecirtilme » gozune ilişmek » calar » diktatorluk » gormek »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.