tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşeme » yumruğuna guvenmek » kabul kabul etme » gozunu ayırmamak » kuşsutunden başka her şey var » durum durum » kardeşce » isteri nobeti » muşteri hizmeti » muftu » faydasınıgormek » kaplan bocek » gun » bicem » uc beyliği » kibritci » civisiz » cicekli bitkiler » leton dili » mulâyemet » mucerret » abbasî » ayağına dolanmak veya dolaşmak » mumasil » sur atlendirmek » terbiyesizlik etmek veya yapma » vak a » aristotelescilik » yoneltilmek » temettu » soylenilmek » kaca » pr » capacullaştırmak » kutleştirme » kolacan etmek » canım » torenli » abacıkebeci ara yerde sen nec » cağrılı » şeyler musavî » uzerine almak » kostekleme » denetcilik » oğle » kuluckaya oturmak veya yatmak » arap » kuldoken » tefavut etmek » it uzumu »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.