tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac » purtuk » dunyalar biri in oldu » davranmak saygıgostermek soz » cecence » duğun dernek hep bir ornek » uşutmek » deliye donmek » lâcivert di » koturumleşmek » carpılmak » dili donduğu kadar » bulgusal yontem » şoforluk » cokmek » dol doşsahibi olmak » hurmetsizlik » uzerine almak » antep fıstığı » allah tan » usculuk » gonul okşamak » kıvanc duymak » ayağınıveya ayaklarını altına » buyuk lokma ye buyuk soyleme » coğunluk » yuzu pek » taktikci » kaya ucmazsa dere dolmaz » gostermek » yuklemek » kulturel » citi yapmak » orgutlendirilme » carşaflatma » cakırdiken » mak mek » koskoturum » ozetlemek » silip supurmek » mudrike » kokertmek » curcur » gecen taşınabilir değerlerin b » isteri nobeti » kâğıt yapraklarından her biri » formul » gecirmek » puruz » işguzar »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.