tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruesa » eyleme gecmek » başlıkcı » icgudulu » carşaf gibi » darasınıduşmek » sinus » korkakca » hamsi corbası » kosele » usteğmenlik » kaya ucmazsa dere dolmaz » kulyuc » ozel radyo » aramayı korumayımeslek edinen » aklına geleni soylemek » muessir olmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » gozlerini dikmek » dokunca gormek » duello » kahır veya kahrını cekmek » yedek parca » cek arabanıveya yalnız cek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » fermejup » malın gozu » dağılmak » su goturur yeri olmamak » boyle gelmişboyle gider » har gur » arac » gundelik » ele verir talkını kendi yutar » ozguleme » kimse » yukletilme » kız kacırmak » ayağına cabuk » unlu kaynaşması » gumuşcu » tevrat » curuk tahtaya basmak » lâkırdıcıkarmak » oğurtu gelmek » cizecek » aylakcılık » gozune karasu inmek » cakmak » ucleme »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.