tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şupheye duşurmek » eğir koku » koklemek » dokuluş » oluşturduğu siperler borda ka » omur » paraşutcu » turkce » fistul » yol gostermek » kaşının altında gozun var deme » kutuphaneci » duzenli » ilgec » ustune gitmek » cağırıcı » sarnıc gemisi » dedektor » abdestinden şuphesi olmamak » coğur » cam sakızı » coraklaşma » hunnap » kalmak » oturme » keci inadı » oksuzdoyuran » dişeti damak unsuzu » guzellik kralicesi » bıckı » jeofizikci » taraca » bid at » karikaturluk » tur » ağacıdibinden kesmek » gonendirtmek » hâline kopekler guluyor » acılım » anlarsın ya » cakal » gule oynaya » kokorecci » gureşilmek » tekelluf » koluk » başına gecmek » romen rakamları » gozleri cakmak cakmak olmak » başcık »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.