tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kupe donmek » secmeci » kapalıgecmek » butun sıra » donuk » ceteleşmek » kâğıtcı » yuzey veya cizgi kaide » darulfunun » ac ec » kopru kurmak » fondoten » soz » sur atlendirme » turlu » ehlisunnet » kullanılan tadıacıve bir yıll » gecmek » mudur yardımcısı » cuş » uzunclu » gorgusuzluk » sut dişi » recinesi hekimlikte kullanılan » copluğu » cop kebabı » naturel » yuzustu kalmak » dirsek curutmek » amortisor » kutle » başdondurucu » cintiyan » tam bolen » sumbule » cekme » ya herru ya merru » kul » şeyhulislâm kapısı » başyonetmenlik » yarıklardan her biri » citileme » sırnaşıkca » gozuyle tartmak » ciğ » turkcu » veya toprak harc » ustun tutmak » gecmiş » şupheli »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.