tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orman gulu » dunya ahret kardeşim olsun » el ayak veya el etek cekilmek » gobek » ozun erosluk » bicimdeki bolumler » yelengec » duzelme » gozletmek » emen bir bitki dionaea muscica » mudahale » tukurukleme » cirişleme » dişcıkarmak » tereyağından kıl ceker gibi » hava iyi veya fena esmek » gozetleyiş » barut fıcısıgibi » nobetleşme » ortadan soylemek » oncelik » aşufte » ta kendisi ta kısa soylenir » kancılarya » deve doşlu » duz yazı » biz attık kemik diye el kaptı » ı i u u » ortaklık sozleşmesi » kayışa cekmek » cıkarmak » yemin olarak kullanılır » ozgunleştirme » ağac arac eğirmen kirmen » koyuvermek » istenccilik » navcağan » coğullama » ağıtcı » tecessus » dokunme » gozu acıklık » suzgecgagalılar » dortcihar » kuvvetini gosterir » gure » yakacak » İsa yıkusturdu muhammed i mem » mudurluk » teşbih etmek veya yapmak »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.