tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokturkce » aslanpencesi » eskimo » tecrube tahtasına donmek veya » yararlanarak yasalar cıkarmaya » adam sırasına gecmek veya girm » ulkeler arası » şovale » muritlik » bir araya getirilerek divan du » goğus bağır acık olmak » hallaclık » bolumlendirmek » programıolan » utulemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cumlecik » imtihana cekmek » kader talih » kor kuyu » şolen » kabuk bağlamak veya tutmak » ustune bir iki guneşdoğmak » tavuk koftesi » kırk kapının ipini cekmek » soyutculuk » oğurtlemek » tecrube » neyce » kamcılılar » ureme » cok terimli » ses seda kesilmek veya kalmama » boğur » avazıcıktığıkadar » kılıc gagalı » kulağakacan » dil » cakırcı » meydana duşmek » mustehlik » cevir sesi » şeytanın kıc bacağıveya art ay » gonenme » sucsuz » catır catır catlamak » yuzune bağırmak » bulgurlu kofte » arac » orgu »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.