tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secimlik ders » duzulme » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » uzum sirkesi » cayır » beyaz komur » op babanın elini » goğus eti » sal » goze bilimi » yuz akıile cıkmak » genel goruşme » yuvarlak unlu » yanılgıya duşmek » coplenmek » caldırmak » cakmaklık » oncu » sure olcen » izinden yurumek » ic deri » duzenleyen ve genel olarak ilg » lâpcın » ayağınıveya ayaklarını altına » mesele cıkarmak » cubukluk » yol acmak » ilâclanış » cıkmaza sokmak » koşegen » hoşca kal veya kalın » gozu kara » korduğum » devletci » tulum cıkmak » cağıldama » bortturme » barca » transit gecmek » usanc » eğri soz » cemenlemek » takunyasıolan » kapıyıgostermek » sudan gecirmek » sacılıp dokulmek » teselsul etmek » tabakcı » goturu tur » işgucu »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.