tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutebessim » serbest bolge » bahcelik » acıklık » muvellidulma » ileri geri konuşmak lâflar etm » acısal sapma » deniz ordeği » sulfurlemek » yuk treni » gecimsizleşme » tumlemek » suflî » sırtından para kazanmak » baccı » ittihatcı » uretme » rest cekmek » dokme veya taşıma su ile değir » niyet cekmek » dağkoyu » elden kacmak » guneşletme » pencelemek » gun almak » ruzgârlı » azıcoğa saymak veya tutmak » gubreli » ucuzdur vardır illeti pahalıd » toren » dovmek » kuskunluk » oz guven » gencten » odunu koparmak veya patlatmak » cini murekkebi » veya rejimi değiştirecek bicim » odevlendirmek » tavşan yetiştiriciliği » İcine karışan demir hidroksit » ulfet » demec » lugatci » buzlar cozulmek » kecisedefi » aba gureşi » yarayan kuru ince yaprak » uretmek zihnî yetiler oluştur » oykunme » un »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.