tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir elin sesi cıkmaz » kelin merhemi olsa başına sure » duşunulme » kebapcı » kurum » sesini yukseltmek » sayıgostergesi » muzelik » kurum kurum kurumlanmak veya k » kulâh » olcuşme » palyaco gibi » hacet gormek » bolunen » cember » ostaki borusu » bir daha yuzune bakmamak » azrail in elinden kurtulmak » secmeli yemek » donuşlu zamir » cebinden cıkarmak » yumuşak yuzlu » cardak » hırtlambasıcıkmak » cekilmek » cekap » gozuyle tartmak » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » cozgun » ucarı » pecic » kuseğen » carpıştırma » gul gibi » kulluk » cizecek » akupunktur » toparlakca » iğne atsan yere duşmez » goz değmek » yuzu yazılıkalmak » cıkartı » halk şiiri » dizlerinin bağıcozulmek » yakasız gomlek » surcturme » hafıza dağarcık » tebaruz » ogelerin oluşturduğu butun pa » fuzen »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.