tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecilmek » ozgurce » yemin olarak kullanılır » yer olcumu » cıkmak » kulac » brulor » cıtlatılmak » vurgun veya vurgunu vurmak » usulsuz » ucmak » gecirilme » arlıarından huysuz huyundan v » ortulu » gecirim » flâman kuşu » otakcı » mulkiye memuru » murekkep balığı » duzelmek » yuzune gulmek » cevrik » sozu edilmek » ufurmek » sığırtmac » mulhak » onel » kutuphaneci » orcin » munkir » muhurlemek » soylence » rolântiye almak » dovdurtmek » timus » olmuş » kışgunu » yarayan cevresi oluklu kucuk » maskesi duşmek » oğle tatili » şoyle » arnavutlaştırmak » muştehi » cuk » sellemehusselâm » bekle yârin koşesini » kuafor » urduca » mavişmavişbakmak » orta cağ »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.