tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yorgunluk cıkarmak veya yorgun » allahutealâ » hırgur cıkarmak » kıssadan hisse almak veya cıka » kuculme » terbiyesizlik etmek veya yapma » ust kat » calışkan » govel » rolculuk » şolen » cuminum cyminum » ucurulma » minor » goz » bohcasınıtoplamak » kirec sutu » selâmunaleykum kor kadı » cağdaşlaştırma » cevikleştirme » ortalığı almak » uvey ana » ustune » abdal » supruntucu » garanti vermek » klorurleştirmek » goz nuru » neşvunema » gocmenleştirmek » kolacan » kok işareti » işkembeden atmak veya soylemek » vazgecilme » calıştırıcılık » tuzel kişi » uretici » ilk goz ağrısı » cekirge » kosnu » ustupu » cıkarma birliği » cek » saymakla bitmemek veya tukenme » ruzgârlama » baksana baksanıza » melâmîlik » kıyıda koşede » major » iktisat etmek veya yapmak »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.