tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
potikare » cıkıntısız » tur » sutre » cunha » odevli » buyuklerin ellerinden kucukle » ustune yaptırmak » mukâfat almak » bin bir ayak bir ayak ustune » ağac kurdu » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » duzenlenmek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » fit vermek veya fit sokmak » dumen suyu » cukurlanmak » cu » kutuk gibi » lânet olsun » acık cek » etmek icin uzerlerine konulan » eksi uc » ornek olmak » gonul bulandırmak » cekişte » ev alma komşu al » mumas » calma » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » duzec » lufer » muflis » genişgoruşluluk » toplanmışbulunan bir sus bitki » mulkiyet » savaşcılık » muteahhit » kudumzen » dovulmek » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » dort yuzlu » cok yuksek ve otsu bir bitki z » sağlık gorevlisi » itirafcı » slovence » kir goturmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cerceveleme » gosteriş »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.