tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harf eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylenmek » pardosu » okuzgozu » ne âlemde » sebat etmek veya gostermek » catılı » bilinclilik » burnunun ucundan otesini veya » budist » gumruklu » yuzune duramamak » sectirmek » kaca » dipsiz kile boşambar » murtet » duduklu tencere » sutlu » filvaki ama » gecerleme » sus icin » fransızlık » şut cekmek » sercin » deli bayrağıacmak » ornekseme » uzerine duşmek » ocağına duşmek » neme yonelim » cıldırtmak » kırmızıcuruk » gomlek » goz alabildiğine » acıklar livası » yanıbaşında veya yanıbaşına » başta veya başında bulunmak » sofra ortusu » mutegallibe » corba » calımından gecilmemek » dikce » indirme bindirme » gudulmek » cember » perde arkasında veya arkasında » omur surmek » cefa cekmek veya gormek » leyin » mesele yok » cıngırak » oz direnc »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.