tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katran camı » pecesiz » aklıcıkmak » gumuşgrisi » boğazıacılmak » olculendirme » koturumleşme » gulerim veya guleyim bari » surundurulme » tume varım » anlayana sivri sinek saz anla » corbaya sinek duşmek » cok terimli » guzellik salonu » duvenci » donence » sayıp dokmek » sunguleşmek » cekingence » iyi gun dostu » bir eli yağda bir eli balda ol » kahır veya kahrını cekememek » ay orumceği » silindir prizma vb bicimindek » rontgenlemek » cimdiklemek » ozet » hucum etmek » ahıcıkmak » bicimselleştirmek » cıldırmak » olan bir taş » purceksiz » hoşgorusuz » başınıcıkarmak » nasır bağlamak veya tutmak » rolântide durmak veya calışmak » cok katlıotopark » vukua gelmek veya vuku bulmak » uretim gucleri » hukmu parasına gecmek » değişkene gore hesaplanan sayı » tavukculuk » tokezlenmek » burnu surtulmek veya burnu sur » cabalama kaptan ben gidemem » iki eli şakaklarında duşunmek » yere hızlıca surtulduğunde haf » acınım » cevre »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.