tdk sözlük TDK Sözlük

 

harf eş anlamlısı

harf eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harf eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harf eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük harf eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekelemek » ayrıbaşcekmek » civisiz » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » tac beyit » arife gunu » bayram cocuğu » ortturmek » cok seslilik » torun torba veya torun tosun s » uzerine koymak » gozu uyku tutmamak » kazancsız » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » donuşumculuk » bufeci » bıcaklı » produktor » sureksiz unsuz » goturmek » canlısı » teselsul » caltı » tohuma kacmak » dadacı » camurlamak » ebussuut efendinin torunu » kedi ile kopek gibi » sozu uzatmak » mutculuk » afgan » kuvvetini gosterir » şukurler olsun » ic salgı » duzenlenmek » coğu kez » kor sıcan » yuru marş » munkesir » duzgun » uslamlama » yuğruk » kıskıvrak yakalamak veya bağla » saman altından su yurutmek » uz » yapılan resim ve bezeme işi » guvem eriği » cıncınlatmak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » ileri geri surulebilen sistem »

harf_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve harf_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harf_eş_anlamlısı nedir ve harf_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.